škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabiş le bayram gezisi :)

dynia · 10 · 2602

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli forumdaşlarım bayram tatilini istanbuldan uzakta kafa dinlemek amacıyla 3 gunde olsa kacamak yapmak ıcın Balıkesir / Erdek / Ocaklar ın yolunu tuttuk.
3 Yetişkin 2 Çocuk ve full bagajla Sabah 5,30 sularında yola koyulmaya hazırlandık.  

İlk durak Bayram namazı için mola vermek di Körfezden gideceğimiz içni Yalova tam bayram namazı saatıne denk geldi

Sonraki mola yeri karacabey e gelmeden Sepetçioğlu kahvaltının tek adresi ;

Sonraki durak kalacagmız eve geldık. Ocaklar sessiz sakin denizi temiz ve sahili kumsal şirin bi köy. Köyde çok dikkat çekici bişey yok. Ama Turanköy ylu var orda bısey yok yalnız dağ yolundakı manzara süper ;

sakin 3 gün sonunda geri dönüş yolda çekilmiş bir kare ;

Gelelim yakıta malum konu hassas İstanbulda çıkmadan önce fullenen depo yapılan toplam km 950 istanbula dönüş kalan menzil 100 km :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk resim güzel ama ikincisi daha güzel:spr::spr:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı araç ile bende dün 900 km yaptım ama yakıt değerleri çok farklı idi. siz 950 yapmışsınız bir de daha 100 menzil varmış ki 1050 demek. ben ilk doldurduğumda 750km anca gitti. bu değerleri bende bir gün görecek miyim acaba :))

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1050 ise süpermiş.. bu araç fullendiğinde menzil ne gösteriyor..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 köy ileri gitsen Ormanlı Köyünde bizim yazlık var abi,hepsinden sessiz sakin bir yer :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim fabişler maşallah çok az yakıyor bende ankara mamak'a gitmiştim 5 kişi bagaj full depoyu 230 tl yakıtla doldurdum gittim geldim hatta 30-40 km bursada da kullandıum aracı sonra hesapladık 20-22 kr mu ne yakmıştı araba.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk fulledıgımde 730 gosterıyordu. Uzun yolda cokmemnunum ama s.içi ağlatıyor :D

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dynia hocam araç kaç binde senin birde fazla basmıyor musun ortalama 100 üstü mü gidiyorsun. çok iyiymiş değerlerin. benim araç 10000 olmadı daha ondan mı düşmedi acaba.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benım araç suanda 17000 de. Genel ortalama 90-110 arası kullanımda elde ettıgım verılerdır bunlar.