škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

zincir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vuslat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2 ay önce 2011 fabıa sahibi oldum. Ancak model yeni olmasına rağmen zincir problemi yaşadım. İlk çalıştırma 1*2 saniye farklı bir ses çıkıyor. Her zaman olmuyor. 2011 model araba için bu normal mi. bir de park sensörü bazen ötüyor bazen ötmüyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Selam,

HTP motoru 3 yıla yakın kullandım, dediğin gibi bir zincir sesi almadım

Çevrimdışı Erhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vuslat;441851
Arkadaşlar 2 ay önce 2011 fabıa sahibi oldum. Ancak model yeni olmasına rağmen zincir problemi yaşadım. İlk çalıştırma 1*2 saniye farklı bir ses çıkıyor. Her zaman olmuyor. 2011 model araba için bu normal mi. bir de park sensörü bazen ötüyor bazen ötmüyor.

bu sesin aynısı benim arabamda var triger zincirinde oluyomuş aracım 2012 rooomster servise gittiğimde noormal dediler hatta yüce oto ile görüşüldü normalmiş diye bilgi geldi başkada bir şey yapılmadı fakat daha önceki 2 skoda aracımda böyle bir sorun yoktu...

Çevrimdışı lowyear25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erhan;444265
bu sesin aynısı benim arabamda var triger zincirinde oluyomuş aracım 2012 rooomster servise gittiğimde noormal dediler hatta yüce oto ile görüşüldü normalmiş diye bilgi geldi başkada bir şey yapılmadı fakat daha önceki 2 skoda aracımda böyle bir sorun yoktu...

Aracınızın garantisi varken normal derler tabi, garantisi olmasaydı mutlak değişmesi gerekiyor diyeceklerdi 1000 TL de fatura kestiler mi ohh miss:hmm:
Ben olsam başka bir servisede gösterirdim:srk:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: lowyear25;444904
Aracınızın garantisi varken normal derler tabi, garantisi olmasaydı mutlak değişmesi gerekiyor diyeceklerdi 1000 TL de fatura kestiler mi ohh miss:hmm:
Ben olsam başka bir servisede gösterirdim:srk:

Aynen öyle yapıyorlar, özellikle TSIler için, şimdi garantileri bitenler için ellerini ovuşturuyorlar.

Israr etmesem değişmeyecekti garantiden zincirim...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta 1 kere bende de yaptı, araç 85.000 km de..
Arkadaşımın 82.000 km golfün de epeydir var..

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benimkinin garantisi bitmişti ve servisin Yüce'den talep ettiği % 70 iyiniyet indirimine rağmen parça + montaj için toplam 350 TL gibi bir fiyata patladı bana :( Garantiniz bitmemişse mutlaka yaptırın derim...

Çevrimdışı Erhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracımda garani yok lpg den dolayı lpg olmsaydı garantiden değişeceklerdi ne yapalım artık işçilik zincir ve gergi kolları TL 530 istediler şimdilik yaptırmıyorum beklemedeyim böyle binicem