škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a4 2000 model otomatik tekleme sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kamil1818

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar  abilerim iyi günler öncelikle

aracım ile 240 km yol yaptıkdan sonra
ışıklarda durduğumda devir 700 800 olarak gidip geliyor yani 1000 devirin altında stop edecekmiş gibi oluyor
ayrıca yokuşta çıkmıyor araba bayılıyor

sanayiye götürdüm
buji ve buji kablolarında sıkıntı yok
bogaz kelebeğinde sıkıntı yok
bobinde sıkıntı yok

en son bir usta sesinden dolayı yorum yaptı " motor sibobundan biri tıkanmış olabilir dedi "

sizlere sormak istedim

Çevrimdışı Fatihs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çekmemesi bayılma dediğinde akışmetre pislenmiş olabilir diyorlar balata spreyi ile bi temizle düzelmesse özel servise uğra derim

Çevrimdışı kamil1818

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sorun çözüldü

bujinin 1 tanesi ve buji kabloları sorunlu imiş ayrıca azda olsa devam ediyodu bende yarım motor yaptırdım 2000 tlye

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kamil kardeşim , senin geçen seneden beri açtığın konular dikkatimi çekti .Hep arızalarla ilgili konular. Arabanla baya bir problem yaşıyorsun anlaşılan.

Tabi bu durumlar insanın canını sıkan ve araba kullanma zevkini yok eden durumlar.

Yanlış anlamanı istemem , ancak benim sana tavsiyem bu arabaya masraf etme. Masraf etmekle bitiremezsin sorunları.

Bence elinden çıkart , eğer A4 leri seviyorsan daha temiz bir örnek bul ve onu al derim.

Skoda'lar böyledir. Temiz ve bakımlı olurlarsa sahiplerini üzmezler. Ancak yorgun ve sorunlu Skoda'lar zor adam olur. Tecrübeyle sabittir.