škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni nesil logo yardim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar dün aracın on ve arka logoları sipop kapaklarını RS ablemimi calmislar bende yeni nesile çeviriyim dedim çeviren varmı logoları yeni nesile ojinalin fiyati 65 tl tek fiyati servise sordum.yani yeni nesilde ebat olarak farklı olduğu için hangi aracını Fabia 1 lere oluyor yeti citigo rapid v.s vs

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni logolar sanirim bizim mk1 lere buyuk geliyo. Buyuk muyuk diyip yapistirmak gerekebilir sanirim.

Bu arada bu hirsizligi yapanin da...........

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;563061
Yeni logolar sanirim bizim mk1 lere buyuk geliyo. Buyuk muyuk diyip yapistirmak gerekebilir sanirim.

Bu arada bu hirsizligi yapanin da...........

Eyvallah  Doğukan sağolasın aynen bende dedim..... tavandan da çizik var tekrar bir operasyon gerekecek heralde:wax2:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia vrs;563063
Eyvallah  Doğukan sağolasın aynen bende dedim..... tavandan da çizik var tekrar bir operasyon gerekecek heralde:wax2:

Pazar gunu ankaraya donmiyim de antalyaya geliyim arabanin basinda pusuya yatiyim. Gordum mu de.....

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar mk1 fabia dostluğuda biraz şov bence reisim [emoji23][emoji23] [MENTION=8463]DDŞ![/MENTION]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;563095
Bu kadar mk1 fabia dostluğuda biraz şov bence reisim [emoji23][emoji23] [MENTION=8463]DDŞ![/MENTION]

Bizde oyle emin "doner picaklariynann" :)

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;563065
Pazar gunu ankaraya donmiyim de antalyaya geliyim arabanin basinda pusuya yatiyim. Gordum mu de.....

Eyvallah gel tabi misafirim ol mk1 dostluğu başkadır ne varsa eskilerde var zaten:D yeniler yokken biz burdaydik:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi ara Engin abimiz vardı oda mk1 çok severdi ruhu şaad olsun

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;563152
Bi ara Engin abimiz vardı oda mk1 çok severdi ruhu şaad olsun

Onun ruhu yeter Emin hocam.O hep aramızda :)

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
MK1 ler için logo boyutu 80 mm takım almaya kalkarsan aracına olmaz çünkü yeni nesil logoların biri 80mm biri 90mm o yüzden 2 tane 80mm logo alman işini görecektir işimi görsün dersen aliexpress ebay gibi sitelerde logo sticker satılmakta ben direk eski logoların üzerine yeni nesil logoları yapıştırdım

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fabia vrs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sergurbuz;563403
MK1 ler için logo boyutu 80 mm takım almaya kalkarsan aracına olmaz çünkü yeni nesil logoların biri 80mm biri 90mm o yüzden 2 tane 80mm logo alman işini görecektir işimi görsün dersen aliexpress ebay gibi sitelerde logo sticker satılmakta ben direk eski logoların üzerine yeni nesil logoları yapıştırdım

Oncelikle tesekkurler bende zamanında yeni nesil logo ilk çıktığında alixpresten aldım  fakat gelenler pvc inceliginde logolardi bende eskinin uzerine yaptım ama çabuk defarmasyon oldu onun için şimdi orjinal Mika tarzı alicam konu için tekrar teşekkür  ederim  serkan bey
« Son Düzenleme: 06 Mart 2016, 06:33:11 Gönderen: fabia vrs »