škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni kırmızı mavi göstergeler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanAkca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar son çalışmalarımıda bitirdim orjinal teyp ve tüm anahtarlarıda kırmızı yaptım fakat kalorifer ayarlarının oldugu kısma bir türlü elim degmedi sırada onlar var tek orası kaldı yapım aşamasında fotograf çekmedim fakat zor degil elektronik ve lehimlemeden anlayan bir usta halledebilir bu işi sadece smd led bulmanız yterli

Çevrimdışı HakanAkca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dostlar bu led degişim hakkında ufak ama çok önemli bi bilgi smd ledleeri lehimlerken havyayı sakın fazla ısıtmayın birde ledleri yerine oturtmak için üzerine yüklenmeyin yoksa 1-2 gün yandıktan sonra patlıyor panel gösterge ledleri paralel bağlı oldugu için birisi patlayınca hepsi gidiyor ben ilk denememde fazla ısıttım ve yüklendim gitti fakat ikincide dikkat ettim 1,5 aydır sorun yok :)

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben yeniyim benim araç 2001 1,4 mpı fabıa sol arka kapı kartonları göl gibi neden acaba.

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersin.ergun;491019
Arkadaşlar ben yeniyim benim araç 2001 1,4 mpı fabıa sol arka kapı kartonları göl gibi neden acaba.

kapı döşemesinden bahsediyorsun galiba yagmurlu havalarda yada araç yıkandıktan sonra döşeme altı ıslanıp içeri su veriyor döşemenin altındaki keçeler bozuldugundan su alıyor youtube'dan şu videoyu izleyin işinize yarar. https://www.youtube.com/watch?v=X7a-5uFQoYY

Çevrimdışı selcuk_akdeniz41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam eline koluna aklına saglık cok guzel olmus gercekten

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Göstergenin altındaki plastiği çekince çıkıyor sonra 2 vida var onlarıda söktükten sonra göstergeyi nasıl çıkarıyoruz ?