škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni kırmızı mavi göstergeler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakanAkca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evt arkadaşlar bugün 3-4 saatimi ayırarak fabiama yaptıgım yeni gösterge panelini sizlerle paylaşmak istedim bu işi profesyonel olarak yapıyordum zaten fakat kendi aracıma ilk defa uyguladım bence güzel oldu :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oow hocam çok güzel olmuş yaw bizim aracada yapıver beee ;)))

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gule gule kullanin. Arkasina hangi ledlerden kullandiginizi bizimlede paylasir misiniz?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lestat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Elinize sağlık çok güzel olmuş.
Benim iki sorum olucak
-Kullandığınız ledin özellikleri ne
-ben skoda yeşilinden memnunum; fakat ibreleri kırmızı yapmak istiyorum böyle bişi mümkün mü.

Çevrimdışı HakanAkca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle teşekkür ederim istediginiz takdirde panelinizi gönderirsiniz yapar geri göndeririz hangi ledler konusuna gelince yurt dışından getirtdigimiz power ledler kullanıyoruz

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAkca;484897
öncelikle teşekkür ederim istediginiz takdirde panelinizi gönderirsiniz yapar geri göndeririz hangi ledler konusuna gelince yurt dışından getirtdigimiz power ledler kullanıyoruz

kaça yapıyorsunuz acaba ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Power ledleri nasıl sığdırıyorsunuz? Geçen bizde yaptık hiç power led çıkmadı smd ileminik mantar ledler var hep arkasında

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar power değil, standart SMD led, dolayısıyla ısınma sorunu yoktur...
Power ledin hem boyutu, hem uygulama voltajı yüksektir, zaten şimdiye kadar ya kendini, ya da devre kartını yakardı zaten.
Bununla beraber power led göstergede kullanılırsa gece sürüşü sonraı kör olursunuz, düşünsenize, saatlerce gözünüzü delen bir ışık demetini...
Elinize sağlık, Ankara'da olsanız işim düşerdi size...ama panel sökülü iken 3-4 gün arabasız kalamam maalesef.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı HakanAkca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;484935
Bunlar power değil, standart SMD led, dolayısıyla ısınma sorunu yoktur...
Power ledin hem boyutu, hem uygulama voltajı yüksektir, zaten şimdiye kadar ya kendini, ya da devre kartını yakardı zaten.
Bununla beraber power led göstergede kullanılırsa gece sürüşü sonraı kör olursunuz, düşünsenize, saatlerce gözünüzü delen bir ışık demetini...
Elinize sağlık, Ankara'da olsanız işim düşerdi size...ama panel sökülü iken 3-4 gün arabasız kalamam maalesef.

öncelikle teşekkür ederim yazdıgım an power ledlerle gündüz farı yapıyordum o yüzden power yazdım :)

evt bunlar smd led bu uygulamayı elektronikten anlayan lehimleme tekniklerine hakim olan herkez yapabilir dikkat edilmesi gereken nokta havya sıcaklıgı ve lehimleme eski ledleri sökerken bir kanal kapması yada kısa devre durumunda panelde telafi edilemeyecek arızalar doğabilir bu arada aracın içerisindeki diger FAR ANAHTARI AYNA AYARI SOL KAPI CAM VE KİLİT ANAHTARI SAĞ KAPI CAM ANAHTARI VE ORJİNAL TEYBİN aydınlatmasınin yeşil olması hoş olmadı bende bunlarıda tek tek sökerek kırmızı yaptım akşama fotografları paylaşırım şuan süperm oldu :)

Çevrimdışı HakanAkca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lestat;484896
Elinize sağlık çok güzel olmuş.
Benim iki sorum olucak
-Kullandığınız ledin özellikleri ne
-ben skoda yeşilinden memnunum; fakat ibreleri kırmızı yapmak istiyorum böyle bişi mümkün mü.

tabiki mümkün panelde yer alan her ibre ve gösterge farklı farklı ledlerle aydınlatılıyor

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan bey, acilen fabianızın iç dış fotolarını rica ediyorum...avatardan çok güzel görünüyor..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu işin üzerimizdeki sorumluluğu nedir arkadaşım :)