škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia'm ve yakıt değerlerim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rnabs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba 2001model 68 hp 14.4 mpi motor skoda aldım. Yağını değiştirdim 10/40 castrol full sentetik yağ, yağ filtresi değiştirdim. Üzerinde atiker sıralı sistem lpg var. Boya yok aracımda ufak tefek masrafım var cam otomatiği çalışmıyor (sag) onun dışında bir problem yok. arkadaşlar yakıtı sormak istiyorum 2,15 litre fiyatından 60TL'lik lpg aldım. 60TL'lik lpg ile şehir içinde 245 km yaptım hesapladığımda 244kuruş yakmış olarak hesapladım. Sizce km'de 244kuruş çok mu normal mi? arabayı sakin kullanırım evimle işim arasında gidip geliyorum 2km felan onun dışında rutin şehir içi kullanımı

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle tanıtım bölümünde kendinizi tanıtarak bir girizgah yaptığınızdan dolayı(!)teşekkür ediyor forumumuza hoşgeldiniz diyorum.Fabia'nız hayırlı olsuz kazasız belasız sürüşler dilerim.24 krş ş.i yakıt verileri normaldir,uzun yolda denerseniz gerçek değer ortaya çıkar zira ş.i trafiğin yoğunluğuna göre değişir.ist.anka.izmir,ile batman trafiği aynı değildir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı rnabs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;230249
öncelikle tanıtım bölümünde kendinizi tanıtarak bir girizgah yaptığınızdan dolayı(!)teşekkür ediyor forumumuza hoşgeldiniz diyorum.Fabia'nız hayırlı olsuz kazasız belasız sürüşler dilerim.24 krş ş.i yakıt verileri normaldir,uzun yolda denerseniz gerçek değer ortaya çıkar zira ş.i trafiğin yoğunluğuna göre değişir.ist.anka.izmir,ile batman trafiği aynı değildir.
paylaşımınız için teşekkür ederim