škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Egzoz Seçimi için Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;500737
Doğukan çıkışların 2 si de aktif olacak. Gerçi kazan değişmediği için sağ çıkışın yolu biraz daha uzun olacak belki duman çıkışı az olur ama şimdilik sistem böyle. Belki sonradan değişir.

Egzozların çifti yaklaşık 200tL.

görünüm de şu şekilde

Aynen kafamdaki gibiymiş kesinlikle yakışacağı kanaatindeyim abi :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu  bir iş İstanbul'a geldim. Bugün 12 den 4 e kadar maslaktaydım. Sonrasında da kartal tarafına geçtim ve nihayet çime sinen egzozları bulup aldım.

Aksesuarcı ve egzozcuların tümü çok uyanık. Aldıkları ürünü 2 katı fiyata çakmaya çalışıyorlar. Şansıma ben Erpa egzoz diye bir yer buldum. Stell marka egzozların distribitörü. Ustamızın adı Ahmet Eryılmaz. Çok dürüst bir esnaf. Sağolsun dükkanda değildi ama servis aracı ile orta bi noktada bizimle buluştu. Servis aracı dediğime bakmayın, içerisi apayrı bir egzoz dünyası idi.

Neyse Skoda ya olacak ve aklımdaki egzozları hemen gösterdi. Fiyat olarak bugün gezdiğim yerlerde çiftine 400tl den az istenmeyen uçlara önce 250 dedi sonra uzun yoldan geldiğimiz için bizi kırmayıp 220TL de anlaştık. Benim aldığımın bir küçük boyu ki o da çok şı duruyor çiftine 150TL dedi. Almak isteyen olursa yönlendirebilirim. Boşuna aynı uçlara 2 katı fiyat vermeyin :)

« Son Düzenleme: 07 Mart 2015, 23:36:50 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Montaj edildikten sonra da fotoğraf bekliyoruz.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Montaj ne zaman can abi ? Çok merak ettim doğrusu nasıl olucağını :)
Birde güzel durursa ben oralara gidemem bana Ahmet Eryılmaz bey kargoyla yollar umarım :)
Hadi hayırlı olsun

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yollar yollar :) Ben ztn Istanbul a gelmeseydim Canakkale ye yollayacakti. Montaj icin tarih veremiyorum. Bu siralar isker yogun. taktirinca resimleri paylasirim

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Can bey merhabalar egsozlwr için adres yada telefon bilgisi verebilirmisiniz bende bu şekilde bir uygulama yapmak istiyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.erpaegzozmarket.com/

Kartal Oto Sanayi Sitesi B6 Blok No:17

Tel: 0532 376 8984

Bendeki bilgileri bu şekilde

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;549985
http://www.erpaegzozmarket.com/

Kartal Oto Sanayi Sitesi B6 Blok No:17

Tel: 0532 376 8984

Bendeki bilgileri bu şekilde

Merhaba verdiğiniz numarayı aradım sağolsunlar çok ilgililer, ancak fiyat fazla geldi egsoz ve uygulama işlemi için 500 TL istedi sizce fiyat normal mi ? Birde siz uygulamayı yaptıysanız resim paylaşırmısınız ?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat gayet normal.

Ben geçen sene egzozları 220 TL ye almıştım ki çok sıkı pazarlıkla yoksa orj fiyatı 250TL idi.  Maslak da dolaşmadığım yer kalmadı. Aynı egzozların tanesini en ucuz 200TL ye buldum.  Bu şekilde çift alsaydım sadece egzozlar 400tl tutacaktı.

Zamanım olmadığı için uygulamayı İstanbul'da değil Çanakkale'de yaptırdım ve ona da 200 TL verdim. Toplam 420 TL tuttu.

Eğer yaptırırsanz egzozun iç tarafını siyaha boyatmayı unutmayın. Ben ilk aldığımda boyatmadım ve iç tarafı parlak olunca görüntü çok çirkin oluyor. Sonradan sprey boya ile boyadım siyaha.

Çevrimdışı Meming

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;550320
Fiyat gayet normal.

Ben geçen sene egzozları 220 TL ye almıştım ki çok sıkı pazarlıkla yoksa orj fiyatı 250TL idi.  Maslak da dolaşmadığım yer kalmadı. Aynı egzozların tanesini en ucuz 200TL ye buldum.  Bu şekilde çift alsaydım sadece egzozlar 400tl tutacaktı.

Zamanım olmadığı için uygulamayı İstanbul'da değil Çanakkale'de yaptırdım ve ona da 200 TL verdim. Toplam 420 TL tuttu.

Eğer yaptırırsanz egzozun iç tarafını siyaha boyatmayı unutmayın. Ben ilk aldığımda boyatmadım ve iç tarafı parlak olunca görüntü çok çirkin oluyor. Sonradan sprey boya ile boyadım siyaha.

hocam elinize sağlık o adar güzel açıklamışsınız ki bugün gittim Ahmet beyi yıllardır tanıyormuş gibi muhabbet ettik ve derdimi sayenizde hemen anlattım ve yardımcı oldu sonrasında da kartal sanayide egzozun montajını yaptık çok güzel oldu. size de çok teşekkür ederim hem hesaplı hem çabucak hallettim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yardim edebildiysem ne mutlu....

Resimleri bekliyoruz o zaman :)