škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bosch basınçlı yıkama makinası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin linki görünce şöyle bir internetten arattım. Hep rusça ürün testleri var. Gürültülü çalışan bir alet. Mekanik ve elektronik sesi çalışırken boyutundan beklenmeyecek kadar çok gürültü yapıyor.

Küçük taşınabilir. Aracın diğer tarafını yıkamak için videoda adam aleti eline alıp taşıyordu. Hortum kısa galiba.

Tabanca püskürtmesi 3 kademe. Ama araç yıkamak için çok geniş değil. Araba yıkayıcılarınınkinden 2 3 kat daha zayıf gibi geldi bana. Kişisel kullanım için uygun olabilir. Biraz daha efor sarfederek zevkle kendi arabanızı yıkayabilirsiniz.

Youtube videolarında köpük tabancasıda var. Koçtaşta satılanda var mı ya da ek olarak alınabiliyor mu bilmiyorum.

Fiyatı 240 tl. Bosh marka. Bence gayet uygun. İş yapar. Benim uygun yerim olsa kesin alırdım.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynısı tekzende 230 TL. Kampanya lafı hikaye yani. Bu fiyatlarda bulmak mümkün. Fazla gaza gelmeden detaylıca araştırın derim.

Ben yaz boyunca yeni taşındığım bahçeli evimde bu makinalardan almak için araştırıp duruyordum. Ama bazı sebeplerden dolayı yıl sonuna kadar tekrar apartman hayatına geri döneceğim için almaktan vaz geçmiştim.

Bu ürünlerde hortum uzunluğu, servis ve yedek parça bolluğu önemli. Basınç olayına fazla takılmayın bence. Ben hortumun ucuna taktığım basit spiralle bile arabayı güzelce yıkıyorsam, bu makine gayet iyi iş görür.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karcher markanın ürünleri de güzel. Onu da takip etmenizi öneririm. Alacağınız üründe en önemli noktalardan birisi, kablo uzunluğu ve tabanca hortum uzunluğu. Elde taşıyarak zor araba yıkarsınız. En azından araçtan 1 m uzaklıktan tavanı rahatça yıkayabilmeniz lazım.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
değerli  yorumlarınızdan dolayı yorum yapan herkeze tesekkür ederim . sanırım biraz daha arastırma yapmam gerekecek. tekrar tesekkür ederim .
saygı sevgilerimle ..

Çevrimdışı Anilyldrm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam aynısı kullanıyoruz, köpük üretme kısmı hikaye köpük yapamıyor. Onun dışında biz binanın garajinda yıkıyoruz epey gürültülü çalıştığı için çok uzun süre açıp insanları rahatsız etmek istemiyorum. Hafif elde taşınır ama hortum kisa. Tazyik gücü bana zayıf geliyor kıyaslama yapabileceğim ayni sınıfta bi alet olmadı ama benzinliklerdekine göre baya zayıf .başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tür ürünlerde basınç çok önemli. araba gerçekten kirlendiğinde bunnunla yıkamak işkence olabiliyor. Bir de tabanca ucu plastik olanlar bir süre sonra bozuluyor diye bliyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Basınçlı yıkama makinalarında basınç ve su debisi çok önemlidir 100 barlık bir makina kolay kolay insanı memnun etmez hele kışın yerdeki çamur tuz arabaya yapışınca hiç iş yapmaz hala geliyor. Min 130 barlık bir makına almanız gerekir.Bu arada yıkamalardaki makinalar 200 barlık makinalardır en kötüsü 2-3 bin tl civarındadır onlarla kıyaslanamaz bu tar amatör makinalar.

Ucuz cihazlar çok fazla tatmin etmyecektir iyi bir makine amatör olara 350-400 tl civarındadır onunda performansı idare eder konumda olur genelde.

Bunu aldıktan sonra Foam Lance denen aparattanda alıp yıkamacılar gibi köpük yapabilirsiniz ben yıllardır kendi arabamı bu şekilde yıkıyorum.

Eğer vaktiniz yeriniz ve ilginiz varsa bu 350-400 tl lik + foam lance 100 şampuanı vs 50 tl dersen 500 tl lik gibi bir fiyatı 6 ay da çok rahat çıkarıyorsunuz hemde maganda yıkamacılardan aracınız korumuş oluyorsunuz :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Karcher'in 110 bar lık olanından var kaba pislik dışında kiri tamamen çıkarmıyor fırça yada süngerle temizlemek gerekiyor kir lekelerinin çıkması için, ama kaba kiri almazsan süngeri vurunca boyayı çiziyor makine bunu önlemiş oluyor, davlumbaz içlerini, balataları, jant içlerini, klimanın dış ünitesini :) rahat temizleniyor yoksa buralara elle müdahale edemiyorsun. Ben aldığıma memnunum sonuçta araba olduğu sürece illaki kullanılacak.