škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Garanti uzatma

Gama · 8 · 2670

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gama

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar hayırlı Ramazanlar dilerim.. Aracımın garantisi bu sene Eylül ayının sonunda doluyor. Garantiyi uzatmayı düşünüyorum ( Araç Rapid Spaceback 90 hp DSG şanzıman) sizce mantıklımı ? Fiyatlar +1 yıl için 900, +2 yıl için 2050, +3 yıl için 3500 civarında ve 9 taksit imkanı var.. fiyatlar Euro bazlı olduğu için günlük değişkenlik gösterebiliyor...

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence DSG şanzımandan dolayı uzatmak gerekiyor...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gama;582384
Selamlar hayırlı Ramazanlar dilerim.. Aracımın garantisi bu sene Eylül ayının sonunda doluyor. Garantiyi uzatmayı düşünüyorum ( Araç Rapid Spaceback 90 hp DSG şanzıman) sizce mantıklımı ? Fiyatlar +1 yıl için 900, +2 yıl için 2050, +3 yıl için 3500 civarında ve 9 taksit imkanı var.. fiyatlar Euro bazlı olduğu için günlük değişkenlik gösterebiliyor...

Walla o ikilemi bende hala yaşıyorum. Ağustosta aracı alalı 1 yıl dolucak ve daha dolmadan ben 30000 bakımına giricem. Beni düşündüren konu ise ilerde dsg arızası çıkabilir diye normal bakımları gereksiz yere pahalıya yaptırmak ki km arttıkça özel ve yetkili arasındaki fark dahada artacak???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Gama

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlginize teşekkürler arkadaşlar.. Eylüle kadar zamanım var bakalım hayırlısı ama büyük ihtimalle uzatıcağım..

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Aracın garantisini uzattınız mı acaba? Herhangi bir problem yaşadınız mı dsg ile ilgili acaba? Ayrıca ne kadara yaptırdınız yaptırdıysanız?

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
merhaba, şu başlık içerdiği veriler açısından dsg konusunda size bir miktar bilgi verebilir.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=37100&page=4

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
DSG arızası şans işi veya kullanım yanlışlığı. Birşey söylemek zor. ama garanti plus fiyatı da çok yükselmiş, ben 2016 Temmuz ayında 1350'ye yaptırmıştım.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg şikâyet oranı ciddi derece artıyor. Buna bağlı olarak garanti uzatma fiyatı da artıyor.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi