škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Prestij pakete artı donanımlar eklemek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar prestij donanımda standart olan,
1. hız sabitleyici
2. 18"jant
3. 6,5" bolero sistem leri yerine

1. Adaptif hız sabitleyici.  Liste fiyatı.1500
2. 19" jant.      Liste fiyatı.1750
3. 8" bolero sistemi.   Liste fiyatı.5500 tl

İlk donanımları ikincilere değiştirdiğimizde neden eski donanımların fiyatları çıkartılmıyor da, sadece ekleme yapılıyor..(liste fiyatı yazıyor fark değil)
Aradaki farkı eklemeleri gerekmez mi?

O zaman paramızla aldığımız 6,5"bolero , 18 jant, hız sabitleyiciyi paket yapsın versinler....EVde dursun :)

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eeee hocam işte hayat böyle. O opsiyon listelerinde servisin alış ve satış fiyatları da ne kadar kar ettiklerini de gözler önüne sermişler

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yacops;558161
Arkadaşlar prestij donanımda standart olan,
1. hız sabitleyici
2. 18"jant
3. 6,5" bolero sistem leri yerine

1. Adaptif hız sabitleyici.  Liste fiyatı.1500
2. 19" jant.      Liste fiyatı.1750
3. 8" bolero sistemi.   Liste fiyatı.5500 tl

İlk donanımları ikincilere değiştirdiğimizde neden eski donanımların fiyatları çıkartılmıyor da, sadece ekleme yapılıyor..(liste fiyatı yazıyor fark değil)
Aradaki farkı eklemeleri gerekmez mi?

O zaman paramızla aldığımız 6,5"bolero , 18 jant, hız sabitleyiciyi paket yapsın versinler....EVde dursun :)

Hocam zaten dediginiz gibi yapıyorlar kimse 1750 liraya 19 jant vermez.ben servise 15 jant sordum tanesi 527 lira dedi 3-4 ay önce..tanesi 1750 ise bisey diyemeyeceğim :)

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;558204
Hocam zaten dediginiz gibi yapıyorlar kimse 1750 liraya 19 jant vermez.ben servise 15 jant sordum tanesi 527 lira dedi 3-4 ay önce..tanesi 1750 ise bisey diyemeyeceğim :)

Hayır 4 ünün liste fiyatı diye geçiyor.

Ayrıca bilgisi olan bi arkadaşımız açıklayabilir mi?  3 bölge iklimlendirme nin ön klima kapalıyken harici olarak çalışıyor mu? Yazın serinletme verimi,performansı nasıldır!
İki koltuk arasına harici klima modülü mü koyuyorlar?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yacops;558206
Hayır 4 ünün liste fiyatı diye geçiyor.

Ayrıca bilgisi olan bi arkadaşımız açıklayabilir mi?  3 bölge iklimlendirme nin ön klima kapalıyken harici olarak çalışıyor mu? Yazın serinletme verimi,performansı nasıldır!
İki koltuk arasına harici klima modülü mü koyuyorlar?

resim upload servisleri
Malesef durum düşündüğünüz gibi değil. Aracımızda ac için 1 tane açma kapama tuşu var o da önde. 3 bölgeden kasıt klima açıkken arkada ve yanda oturanların, sürücünün tercihi dışında bir sıcaklıkta seyahat etmelerini sağlayabilmek. Zira düşündüğünüz gibi olması için arka da da ac için açma kapama tuşu olması lazım. Resimde de görüleceği üzere malesef yok. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;558504

resim upload servisleri
Malesef durum düşündüğünüz gibi değil. Aracımızda ac için 1 tane açma kapama tuşu var o da önde. 3 bölgeden kasıt klima açıkken arkada ve yanda oturanların, sürücünün tercihi dışında bir sıcaklıkta seyahat etmelerini sağlayabilmek. Zira düşündüğünüz gibi olması için arka da da ac için açma kapama tuşu olması lazım. Resimde de görüleceği üzere malesef yok. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Anladım teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ancak, önde 24 arkadaki yolcular 18 derece istiyor ise bunu harici yani ön klima ünitesinden bağımsız bir klima ünitesinin yapması gerekmezmi? Belki tuşu yok ama daha verimli ve performanslı olacağı söylenebilir mi.?