škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 3 Şeker/Ay/Lazer BEYAZI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sayın superb 3 kullanıcıları Businnes gri araç renk seçimi yaptık ancak Aklımız beyaz da kaldı. Acaba değişebilirmiyiz?...Resmi sitede 3 farklı renkte beyaz var.
Şeker BEYAZI ,ay BEYAZI, lazer BEYAZI n birbirleriyle farkı pek anlaşılamıyor.
Kullandığınız araçlarda bu beyazlardan biri varsa Resimlerini adlarıyla birlikte paylaşır mısınız?
Businnes gri sanki sedefli gibiydi, oyüzden hoşumuza gitmişti.
Eğer bu beyazlardan birinde de bu sedefli desen varsa tercih etmek istiyoruz.

Acil yardımlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla....

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şeker beyazı(opak) ve Lazer beyazı(metalik) ton olarak farklı beyazlar, tabi göz seçiciliğim bana sedefliye yakın metalik beyaz Moon White yani Ay beyazı. Gözle görmekte fayda var tek tük gelmiş.Malesef çoğu bayi beyaz boya için insanlar metalik parası vermek istemez diye getirmek istemiyor.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;557840
Şeker beyazı(opak) ve Lazer beyazı(metalik) ton olarak farklı beyazlar, tabi göz seçiciliğim bana sedefliye yakın metalik beyaz Moon White yani Ay beyazı. Gözle görmekte fayda var tek tük gelmiş.Malesef çoğu bayi beyaz boya için insanlar metalik parası vermek istemez diye getirmek istemiyor.

Şeker ve lazer beyazı opak , ay beyazı metaliktir.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Forumda veya nette ay BEYAZI rengi bulamadım..Acaba kullanan var mıdır? Bayide yoktu. Foto bulmada yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkür ederim bu arada, araç nisanda gelecekti acaba rengini değişebilirmiyiz?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;557851

Sol(Şeker beyazı) sağ (lazer beyazı)

Teşekkür ederim çok sağolun...
 Bende. Şu linki buldum....
https://photos.google.com/share/AF1QipPdYzWx35UlPX7MNDW31gsAaCsnUK7A4PsHOitu3E5yTHGAZpwuhNx6KVjwXF7QbQ?key=R2VsNjhlTVQ4MTJXTEpBVElTeV9ZbHBvcmhHRzl3

Ancak öğrendim ki araç mart ayında gelecekmiş erkene alınmış..O yüzden rengini değiştiremmeyecekmişiz...Hayırlısı olsun Businnes Gri :))

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper erken gelmesine sevindim. İlginçdir yurtdışı forumlarda genelde geriye sarkmalar var bizde temin süreleri kısalıyor. Bizim bayiler sanırım yöntemini bulmuşlar araçları sıraya önceden siparişle alıp sonra siparişte ufak tefek değişiklikler yaparak araçları erken getiriyorlar.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Business gri ile aracın tüm hatları ortaya çıkıyor, gölgelenmeler belli oluyor. ön kaputun çamurlukla birleşim yerleri sırıtmıyor. bence güzel renk. o kadar da kafaya takmayın. bizde şeker beyazı var. iç döşemesi bej diye tercih ettik. business gri de vardı aynı özelliklerde ama iç döşeme siyah idi. aklımız bejde kaldı. içini çok ferah gösteriyordu.
metalik renkler yıkanıp tertemiz yapıldığında çok daha hoş duruyor. güle güle kullanın.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;557854
Süper erken gelmesine sevindim. İlginçdir yurtdışı forumlarda genelde geriye sarkmalar var bizde temin süreleri kısalıyor. Bizim bayiler sanırım yöntemini bulmuşlar araçları sıraya önceden siparişle alıp sonra siparişte ufak tefek değişiklikler yaparak araçları erken getiriyorlar.

Aynen dediğiniz gibi :ok:

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;557870
Business gri ile aracın tüm hatları ortaya çıkıyor, gölgelenmeler belli oluyor. ön kaputun çamurlukla birleşim yerleri sırıtmıyor. bence güzel renk. o kadar da kafaya takmayın. bizde şeker beyazı var. iç döşemesi bej diye tercih ettik. business gri de vardı aynı özelliklerde ama iç döşeme siyah idi. aklımız bejde kaldı. içini çok ferah gösteriyordu.
metalik renkler yıkanıp tertemiz yapıldığında çok daha hoş duruyor. güle güle kullanın.

Çok sağolun daha öncede hep koyu renk araçlar kullandığımız için akımız kalmıştı. İçini siyah deri-alcantara yaptık çünkü vitrindeki bej koltuklu araçların bile koltukları çabuk kirlenmişti, kire gelemem :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizde önce şeker beyazı istedik gelince babam beğenmedi aracı basit duruyor dedi. Almadık. Business gri bekledik 1,5 ay ama değdi gri gerçekten yakışıyor bu araca. Hayırlı olsun bu arada iyi günlerde kullanın

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
SuperB'de koyu renklere yönelmemeli. Aracın ön görünümünü törpülüyor. Farların yanlarındaki siyah çıkıntılar siyahımsı renklerde. Araçta siyah olunca ön görünüm Octavia'ya dönüyor. Bir önceki SuperB'ye siyah çok yakışıyordu. SuperB III'de durum böyle değil. Açık renkler yakışıyor bu araca. Beyaz/Gümüş Gri vs.