škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon cihazı

yibir · 36 · 6781

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Peki Colombus'ta hareket halinde video izleme var mı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;551243
Peki Colombus'ta hareket halinde video izleme var mı?

Eski Columbus fabrikasyon olarak belli bir süratin üstüne çıkınca video oynatımını durduruyordu, vcds kodlama ile açılıyordu. Benim aracımda şu an hareket halinde video izleyebiliyorum. Yeni versiyon da fabrikadan bu özellik kapalı olarak gelecektir ve vcds ile kodlama yoluyla açılır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;551245
Eski Columbus fabrikasyon olarak belli bir süratin üstüne çıkınca video oynatımını durduruyordu, vcds kodlama ile açılıyordu. Benim aracımda şu an hareket halinde video izleyebiliyorum. Yeni versiyon da fabrikadan bu özellik kapalı olarak gelecektir ve vcds ile kodlama yoluyla açılır.

Yeni MIB2 de video in motion yalnızca vcp vag can Pro diye ayrı bir yazılın var onunla yapılabiliyor. Superb'e 15.7.3 altındaki kablolar menülerin kaybolmasına neden oluyormuş, bizim kablolar yine çöpe gitti.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;551286
Yeni MIB2 de video in motion yalnızca vcp vag can Pro diye ayrı bir yazılın var onunla yapılabiliyor. Superb'e 15.7.3 altındaki kablolar menülerin kaybolmasına neden oluyormuş, bizim kablolar yine çöpe gitti.

Şu an zaten aliexpress'te 15.7.3 yok, en günceli 15
.7.1. Orijinal kablo şart yani.

Çevrimdışı tan70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Yeni superb sahibiyim. Sürekli takip ettiğim bir forum. Samsun'da yaşıyorum.

Çevrimdışı tan70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 hafta önce 1.6 dizel DSG prestij paket aldım. İçi ve dışı siyah. Yaklaşık 3 ay önce sipariş vermiştim. 8 tane opsiyon seçmistim. Ancak o dönemde columbus sistemini seçemedik. Çünkü opsiyon olarak sıkıntı var şu an itibarı ile seçilemiyor dediler. Arabamdan memnunum. Tek eksik olarak navigasyon sistemi. Boleroyu columbus ile değiştirme şansımız varmı?

Çevrimdışı tan70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Columbus navigasyon sistemini sonradan alıp taktırmak istiyorum. Tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi beklemekteyim. Teşekkürler şimdiden.

Çevrimdışı bbuzol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda da Colombus var fakat navigasyon kısmı çalışmıyor ve simkart desteği yok.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Antalyada da aldi arkadasin biri ama hala nav.calistirilamadi.5000 tl fark verdi ama hala beklemede.sikıntıli bir durum

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;551245

Meraba, colombus opsiyonlu aaç almayı planlıyorum. Colombus cihazlar Türkiye ve Avrupa haritası yüklü geliyor mu? Yoksa nav çalışmıyor mu? Tşk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Attorney58;585771
Meraba, colombus opsiyonlu aaç almayı planlıyorum. Colombus cihazlar Türkiye ve Avrupa haritası yüklü geliyor mu? Yoksa nav çalışmıyor mu? Tşk

Harita konusunda sıkıntı vardı, ancak güncel durum hakkında bilgim yok ne yazık ki.

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bir forumda superbIII kullanıcısı sd karta yüklediği navigasyonu bolero ile çalıştırdığını iddia etmiş. var mı bunun aslı, bilen var mı böyle bir uygulama ?

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto (apkmirror.com'dan) telefona yükleyip smartlink ile Google Haritalar kullanılıyor.  Ben LG G3 telefon ile kullanıyorum. Ayrıca TuneIn , Google music, sportify gibi muzik progrları ile muzik dinleyebiliyorsun. cızırtısız radyo keyfi.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahadır ve Muhsin bey;

Aracın şasi nosuyla http://updateportal.skoda-auto.com/ adresine girip 22 GB'lık haritayı indirin. 32 GB  SD karta kendisi yükleme yapan bir setup dosyası çıkacak. SD kartı aracınıza takın, güncelleme kısmından işlemi  başlatın.

40 dk'lık bir yolculuğa çıkın.(uzun sürüyor yükleme) Sonrasında kullanabilirsiniz. 5000 TL verdiniz herşeyini kullanmak hakkınız sonuçta.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir ay once laptp tan yukleme indirdim ama henuz araca takip yukleme yapamadim henuz.servisemi yaptirayim diye dusunmustum.sorun cikmiyorsa yukleme yapayim.