škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon cihazı

yibir · 36 · 6785

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yibir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb uyumlu Navigasyon lu multimedia cihazı araştıran var mı?

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: yibir;550021
Superb uyumlu Navigasyon lu multimedia cihazı araştıran var mı?

Ben şimdiye kadar takıpta memnun olanı görmedim çevremde. Hiç bulaşmayın. Alın harici cama takılan kullanın.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben superb II de zenec kullanmıştım araçla birebir uyumlu çalışıyordu ayrıca haritası  en geniş alan çalışmasına sahip ıgo8 di

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Er ya da geç. CarPlay Android Car üzerinden harita fonksiyonları eklenecek, ön konsolunuzun orjinalliğini bozmayın bence.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Ayrıca aracın birçok önemli fonksiyonu orjinal bolerosu üzerinden ayarlanıyor...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
android 5.0 lı bir telefona ücretli de olsa bir navigasyon yazılımı alıyorsunuz ve sorun çözülüyor. ya da iphone 5 ve üstü varsa yine oluyor.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende telefonu navigasyonunu kullaniyom isimi goruyor :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç bulaşmayın derim. Orjinali dışındaki ürünlerin en iyisi bile, ses kalitesi vasat, açılma hızları yavaş ve elektronik donanım başarıları iyi değil. Ben 3 yıl toyota'da kullandım, 8" ekranı bir cihaz, iyi de para vermiştim ona, ancak çok memnun kalmadım.
Mirror linki araştırın, sizin araçlar uyumludur.

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Verilen paraya değmediği gibi aracın orijinalliğini bozuyor.
Navigasyon için telefonlar çok iyi, internet üzerinden canlı trafik de alabiliyorsunuz.

Çevrimdışı yibir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
COLUMBUS takılabiliyor mu?taktıran ya da fiyat soran var mı?

Çevrimdışı 0fLy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Ben Yükselen Skoda ya mail attım. Geri görüş ve carplay prestige pakette var mı  yoksa opsiyonel mi diye. Carplay yok dedi?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda satış ekiplerini tebrik ediyorum, her zamanki gibi araç satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;551157
Skoda satış ekiplerini tebrik ediyorum, her zamanki gibi araç satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Faruk sen neden özellikle Columbus tercih ettin yeni araçta? Bazen düşünüyorum da 5 yıldır yaşadığım Columbus'un harita zaafiyetleri nedeniyle ileride Superb alacak olsam eğer telefondaki navigasyon programı %100 verimli biçimde çalışırsa Columbus almayabilirim. Tabii Columbus'un ayrıca üstün özellikleri var.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle senin araçtan hevesleniyorum ben niye öyle diyorsun :)
Columbus & Canton kombinasyonu birlikte kullanıldığında kabin için ekstra Noise Cancelling uyguluyor en önemli neden bu. Ayrıca 5.1 kanal dolby desteği sadece bu kombinasyonla çalışıyor.
Diğer neden araç cüssesine göre Bolero ekranı küçük buldum yeni araçta.  
Bir diğer neden ise MediaCommand olayı ile arka kısımda tablet üzerinden Columbusun kontrol edilebiliyor olması.
Sim Kart meselesi, çok konuşulmuyor ama VW'nin CarNet uygulamalarının muadili Skoda araçlar için SmartLink ve SmartGate'le gelecek, bu örneğin dışarı çıkmadan aracın ön arka cam rezistanslarını uzaktan çalıştırabilmekten, park alanında aracın nerde olduğunu bulmaya kadar hayal edilebilecek birçok uygulamanın da gelebileceği anlamına geliyor.
Haritalar konusunda yeni sistem MapCare servisinde yılda 6 kez güncelleme gelecek diyor.

Bunlar biraz o tercihi belirledi, amaç navigasyon almak değildi yani. Zaten araçta nava gerek yok google maps, apple maps, sygic hepsi carplay android auto üzerinden çözülür.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;551164
Öncelikle senin araçtan hevesleniyorum ben niye öyle diyorsun :)
Columbus & Canton kombinasyonu birlikte kullanıldığında kabin için ekstra Noise Cancelling uyguluyor en önemli neden bu. Ayrıca 5.1 kanal dolby desteği sadece bu kombinasyonla çalışıyor.
Diğer neden araç cüssesine göre Bolero ekranı küçük buldum yeni araçta.
Bir diğer neden ise MediaCommand olayı ile arka kısımda tablet üzerinden Columbusun kontrol edilebiliyor olması.
Sim Kart meselesi, çok konuşulmuyor ama VW'nin CarNet uygulamalarının muadili Skoda araçlar için SmartLink ve SmartGate'le gelecek, bu örneğin dışarı çıkmadan aracın ön arka cam rezistanslarını uzaktan çalıştırabilmekten, park alanında aracın nerde olduğunu bulmaya kadar hayal edilebilecek birçok uygulamanın da gelebileceği anlamına geliyor.
Haritalar konusunda yeni sistem MapCare servisinde yılda 6 kez güncelleme gelecek diyor.

Bunlar biraz o tercihi belirledi, amaç navigasyon almak değildi yani. Zaten araçta nava gerek yok google maps, apple maps, sygic hepsi carplay android auto üzerinden çözülür.

Bu yazdıklarını hele ses engelleme ve Dolby ses olayını bilmiyordum. Harita da dediğin gibi olacaksa tadından yenmez. Biliyorsun bendekinin haritası Navteq ve yılda 1 kez güncelleme geliyor, o da yetersiz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...