škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çamurluk çizgisi ezilmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Saolsun saygısız ve bir o kadarda kişiliksiz komşum yüzünden sağ arka çamurluk çizgisine kapısı değmiş ve ezmiş.antalyada yaptırabileceğim yer veya yapılırmı tabiki başına gelen oldumu yaptıran oldu mu arkadaşlar. Bu konuda desteğinizi istiyorum ufacık bir ezik ama arabaya her binerken Oraya bakacak olmak kötü y

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.
Fotoğraf paylaşırsanız arkadaşlar ona göre yardımcı olacaklardır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Her aracın mutlaka en az 1-2 tane sahibi olduğu eziktir.
Kaskonuzun mini onarımı varsa sorabilirsiniz ama muhtemelen cevap "boya gerektireceği" ve "bırakın nazarlık kalsın" yönünde olacaktır.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim on camurluktada var ondan ellemedim acikcasi.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Fotoğrafı görmeden birşey söylemek pek doğru olmaz ama [MENTION=9969]Uğur Akar[/MENTION] ' ın aracında da çamurluk çizgisi kötü durumdaydı, kendisi iyi bir ustaya düzeltti fotolarda hiç belli bile değil.

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Daha önceki araçlarımda autoking antalyada mini onarımdan yaptırdım ama olmadı. Az önce facebooktan carconsept diye göçük düzeltme işi yapan arkadaşla yazıştım resmin erkenden atacağım olur derse götüreceğim araba daha yeni olunca 600km insanın illaki gözüne batıyor hem ezik resmini yapılırsa düzeltmeden sonraki resmini sizlerle paylaşacağım

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan07;581902
Daha önceki araçlarımda autoking antalyada mini onarımdan yaptırdım ama olmadı. Az önce facebooktan carconsept diye göçük düzeltme işi yapan arkadaşla yazıştım resmin erkenden atacağım olur derse götüreceğim araba daha yeni olunca 600km insanın illaki gözüne batıyor hem ezik resmini yapılırsa düzeltmeden sonraki resmini sizlerle paylaşacağım

Elletme birader kalsın bende geçen konu açmıştım tamponu dokundurduk bir yere diye. Sonrasında öneriler üzerine bir ustaya gittim tamponu ısı fönle düzeltir diye. Basit bir iş ancak eldiven kullanmadığı için parmak izi çıkmış tampona yani yok birader işinin ehli adam yok. Bir iş için gidiyorsun başka bir sorun çıkıyor. Geçende aracı servise götürmüştüm, orda da cam filmimizi halletmişler sonrada yeminler biz yapmadık öyleydi vs. ramazan ramazan. Aracın yürüründe problem olmadıkça yok muhatap olunmaz ne sanayicisiyle ne servisiyle.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2016, 12:51:19 Gönderen: Hukuki »

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;581881
Benim on camurluktada var ondan ellemedim acikcasi.

Elleme elletme kalsın, başka sorun çıkmasın kaş göz hesabı

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese tşk ederim vallahi bugün deli cesareti geldi bir güzel davlunbazı söktüm ağır ağır tıklatarak göçüğü düzelttim şuan asla belli değil sadece elinle dokunursan hafif pütürlük geliyor eline o kadar resim çekemedim ilk halinide son halinide resimleyeceğim size en azından gözüme o göçük takılmıyor

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İste bu sen bu isi dent a repair shop. Acana kadar devam edersin artik.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;581888
Geçmiş olsun. Fotoğrafı görmeden birşey söylemek pek doğru olmaz ama @Uğur Akar ' ın aracında da çamurluk çizgisi kötü durumdaydı, kendisi iyi bir ustaya düzeltti fotolarda hiç belli bile değil.
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=528051&postcount=821
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=528630&postcount=837
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan07;582023
Herkese tşk ederim vallahi bugün deli cesareti geldi bir güzel davlunbazı söktüm ağır ağır tıklatarak göçüğü düzelttim şuan asla belli değil sadece elinle dokunursan hafif pütürlük geliyor eline o kadar resim çekemedim ilk halinide son halinide resimleyeceğim size en azından gözüme o göçük takılmıyor

keşke hiç ellemeseydiniz, 50 tl ye göçükçü hallederdi. şimdi daha önce uğraşılmış diye göçükcü el vurmak istemez.

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Belki haklısınız ama delilik işte birden yapabilirmiyim acaba deyip kalkıştım tam olmadı belki ama enazından göçüklük gitti elleyince ve dibine gelince anlaşılıyor öylede kalsın elletmem artık nazarlık niyetine