škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabami aldim test ettim

abeyy · 25 · 10199

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaslar bugun superbimi teslim aldim ve biraz once eve geldim. Bu surecte 200km yol yaptim. Bu surecteki gozlemlerimi anlatmak istiyorum. Oncelikle arabanin durusu gorunusu cok muhtesem. Sehir disina cikana kadar tum lambalarda herkesin sana ve arabana baktigini gormek cok hostu :) adaptif hiz sabitleyici super calisiyor freni gazi herseyi 200km unutrum hic dokunmadim desem yalan olmaz. Cok oturakli ve rahat bi araba sehir icinde beni biraz gersede uzun yolda performans olarak cok iyi. Arabadaki en cok beni rahatsiz eden ve hayal kirukligini ugratan tek sey araba 100km hizlarda bile disardaki ruzgar sesini aliyo ve gercekten kulagini ona verirsen senin canini sikiyo :( ortalama yakit tuketimi 5.6yi gosterdi fakat mesai cikisina denk geldigim icin sehir icinde cok zaman gecirdim. Dolayisiyla 4.5 larda yaktigini dusunuyorum sehir disinda varis noktasi varana kadar sabit 119 la gittigimide belirteyim. Sonuc Ruzgar sesinin disinda super bir araba yapmislar bence. Haa octaviada aktif olmayan smartlink superb de aktif :) ayrica octaviadaki gizli ozelliklerin bi cogu bu arabada acik...

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah. Smartlink aktif olarak kullandiniz mi  ? Gerçi daha yeni almissinizdir belki fırsat olmamıştır  :)

Eger çalıştı ise telefonunuz nedir acaba?

Benim fabia da açık ama teli görmüyor. Telefonum note4

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Suan sadece samsunglara aktifmis onun disinda hic bir tlfnu tanimiyormus. Kullanma klavuzunu okudugum kadariyla calistirmak cok kolay gibi yarin deneyecegim bilgi veririm. Ha bu arada smartling menusunda iphone ve android diye iki ayri giris var ama servisin dedigini soyluyorum samsunglari taniyormus sadece hocam bende htc var ben tanitamadim dedi :)

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Alıntı yapılan: abeyy;527159
Suan sadece samsunglara aktifmis onun disinda hic bir tlfnu tanimiyormus. Kullanma klavuzunu okudugum kadariyla calistirmak cok kolay gibi yarin deneyecegim bilgi veririm. Ha bu arada smartling menusunda iphone ve android diye iki ayri giris var ama servisin dedigini soyluyorum samsunglari taniyormus sadece hocam bende htc var ben tanitamadim dedi :)
Evet menüde Android, mirrorlink, ve applecar yazıyordu galiba. Benim samsungu bagladigimda oralı olmuyor  :D

Bir de Room yapılmış bir samsung ile denemek lazım.  Belki ülkemizdeki yazilimdan oluyordur.  Skoda sitesinde var aslında.  Tablodan aracı telefonu seciyorsun ve en sonunda versiyonu gösteriyor.  Ve o versiyon da zaten en son gelen güncelleme.

Neyse sizi takip edeyim inşallah çalışır.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
eski arabanız octavia idi sanırım.

Rüzgar sesini ve yolladı sallatı octavia ile karşılatırınca ne seviyeydeydi.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah yarin deneyecem sanki s4du direk gorecekmis gibi geliyor cunku evdeki tvye bu sekilde bagliyorum :) yok bundan onceki arabam octavia degildi sadece octavia icin kapora vermistim tum ozelliklerini ogrenmis forumlardaki tum yorumlari okumustum octavia sahibi olmus gibi oldum on gun once superb gelince onun buyusune kapilip superbye yoneldim bu ilk skodam :)

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Bu arada sehiricindeki bakislardan sonra 20km gitmeden lastik basincinda azalma var ikazi verdi indik lastik hava kaciriyo lastikciye cektik 10 cm uzunlugunda civi batmis. Nazar degdi artik yamali bi arabam var :)

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
nazar boncuğu tak bir yerine. gerçekten nazar oluyor. bir gün arabayı yıkattıracağım, sırada bekliyorum. biri geldi dönüp duruyor aracın etrafında inceleyip duruyordu
, inanır mısın sol arka cam kendi kendine açıldı kapandı açıldı kapandı. durup dururken :)

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ilk mesajı okuyunca "bi nazarlik tak" diyecektim ki olan olmuş. Bununla geçmiş olsun.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın..

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim evet nazarlik ve nazar duasini bugun alacam :) arabam 1.6 tdi style arti adaktif hiz sabitleyicisi ve elektrikli bagaj var.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.
resimler koyarsanız iyi olur.
güle güle kullanın.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanız hayırlı uğurlu olsun...Allah kazasız sürüşler nasip etsin..

Niye manuel tercih ettiniz DSG yerine...