škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Mini İnceleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emreunal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İkinci el piyasa değerinden Kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;522997
Aynen öyle.

arkadaşlar şu skodaya  2. el değeri konusunda haksızlık yapıldığını düşünüyorum ben 4 tane skoda aldım ve sattım hiçbirinden zarar etmedim aksine karına verdim ve 1 ay içinde sattım

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. Skoda aracım bu. İlkini koyduğum gün 10 kişi aradı. 3. günde sattım hemde baya iyi fiyata sattım. Artık belirli bir piyasası olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı hosukoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ikinci el piyasa değeri konusunu vw grubu ile değer olarak karşılaştıran birçok kişi var ama ben bir noktada yanıldıklarını düşünüyorum. superb satılırken bi 10000 tl felan passattan ucuza gidiyor ama alırken yerine göre 20000tl felan daha ucua alınıyor.

Ben 2013 ocakta elegance superb aldım o dönemde highline passattan tek eksiği anahtarsız girişti ve 30000 tl daha ucuzdu. şimdi satışa çıkarsam aynı km ve yılda highline passattan 20000tl civarında daha ucuza satılır diye düşünüyorum sanırım bu hesapla da superb alan daha karlı oluyor.

satış süresini kaç günde satılacağını felan karşılaştırırsanız o konuda vw grubu doğal olarak daha önde yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım.