škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Axa sigorta, pişman ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar atik skoda bağlı olduğum kasko şirketini değiştirmiş.Baya bir övdüler bana orda,bende axa sigortaya geçtim, daha sonra autoking in istanbulda axa ya hizmet vermediğini öğrendim,150 TL yi geçicek bir mini onarımda kabul etmiyorlar,ne yapıcam bilemedim. Daha bu işlerde tecrübeli değilim. Tecrübeli abilerimden fikir almak isterim :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ozbaha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
valla benim bildiğim axa ve anadolu sigorta piyasayı belirleyen ve kaza anında en çok ilgilenen iki şirket hele hele ben axa dan hayatta şaşmam

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korusun acil durumlarda gayet iyilermiş.Zaten biraz araştırmıştım değiştiririm belki diye,nasib oldu o gün.

Ben mini onarımı sormayı unuttum poliçede göz ucuyla olup olmadığına baktım sadece, sorun 150 TL lik bir bütçe var ve senede 1 kez yapabiliyorsun.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çoğu firma bu şekilde çalışıyor :) Bizde de senede 1 sefer 15cm lik göçük ve 30 cm lik çiziklere onarım yapıyorlar fazla içinde para talep ediyorlar :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;418678
Çoğu firma bu şekilde çalışıyor :) Bizde de senede 1 sefer 15cm lik göçük ve 30 cm lik çiziklere onarım yapıyorlar fazla içinde para talep ediyorlar :)
trafik sigortasına yapıyorlarmı böyle şeyler,ben sadece kasko sig. da bunların olduğunu biliyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ