škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia arıyorum 1.2 mi 1.4 mu yardım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkeze selamlar fabia düşünüyorum dusuk kilometreli en az yakan en sıkıntısız parçası bakımı makul ben senede 10.000 15.000 en fazla km yaparım sıkıntı cıkartmiyacak biraz da konforlu araba araştırdım en yakını fabia gibi geldi bana senede birde ist izmir yapıcak araba unutmadan .rakkam olarakta 15000 civarı. 1.2 12v mi  14.16v mi  vs uygun.

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vitogenovese;463299
herkeze selamlar fabia düşünüyorum dusuk kilometreli en az yakan en sıkıntısız parçası bakımı makul ben senede 10.000 15.000 en fazla km yaparım sıkıntı cıkartmiyacak biraz da konforlu araba araştırdım en yakını fabia gibi geldi bana senede birde ist izmir yapıcak araba unutmadan .rakkam olarakta 15000 civarı. 1.2 12v mi  14.16v mi  vs uygun.

17-18 civarı çıkarsanız tamda dediğiniz gibi bir araba bulursunuz malum piyasa bu aralar biraz yüksek

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 http nin 2006-2007 modellerinden bulabilirsen sıkıntısız binersin..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
illa az yaksın diyorsanız lpg şart. performansı çok önemsemiyorsanız 1.2 biraz daha tasarruflu olur

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
performansı cok fazla önemi yok piyasa gerçekten uçmuş bence haklısınız 17 18 biraz beni aşar evet 1.2 htp ler var ama km leri yüksek geliyor bana biraz temiz bulmakta zor sanırım var ama kompile boyalı baktırmak lazım oda ben ist dayım araç ankara da :)
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2014, 19:52:39 Gönderen: vitogenovese »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel bir araba almak istiyorsanız iyi para vermelisiniz. öbür türlü iyi araba sahibi adam paraya sıkışacak hemen elinden çıkartmak isteyecek sizin istediğiniz araba olacak bir de size denk gelecek ki kelepir olacak :)

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;463393
güzel bir araba almak istiyorsanız iyi para vermelisiniz. öbür türlü iyi araba sahibi adam paraya sıkışacak hemen elinden çıkartmak isteyecek sizin istediğiniz araba olacak bir de size denk gelecek ki kelepir olacak :)

doğru soyluyorsunuz :) benim acelem yok gerçekten değerinden cok  isteniyor suan da bence araçlara ..

Çevrimdışı SÜPER M.P.I

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşım bende 1.4 m.p.ı var yılda 20.000 km yapmıcaksan benzinli 1.4. m.p.ı. al az yakıyo eger kullana biliyosan 100 km üzrende hızlarla rahat yokuş çıkıyor. sana 17.000 bırakırım. orjinal sadecee benzin boyalı parça sadece tamponlar
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2014, 20:25:56 Gönderen: SÜPER M.P.I »

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SÜPER M.P.I;463502
arkadaşım bende 1.4 m.p.ı var yılda 20.000 km yapmıcaksan benzinli 1.4. m.p.ı. al az yakıyo eger kullana biliyosan 100 km üzrende hızlarla rahat yokuş çıkıyor. sana 17.000 bırakırım. orjinal sadecee benzin boyalı parça sadece tamponlar

17.000 e buccem yetmez elimde suan tofas kartal var satma aşamasındayım üzerine 10000 kredi kullanabilirim ancak

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 12v 140 tl gaz ile 620 km şehir içi yol yaptım. sizin bütçeniz aralığında 1.2 bulabilirsiniz zaten piyasa ciddi anlamda yüksek şu anda iyi araştırmanız lazım

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;463522
1.2 12v 140 tl gaz ile 620 km şehir içi yol yaptım. sizin bütçeniz aralığında 1.2 bulabilirsiniz zaten piyasa ciddi anlamda yüksek şu anda iyi araştırmanız lazım

fiyatlar gerçekten yuksek aracınızın diğer donanımlarından memnunmusunuz 620 km az deyil iyi yol yapmışsınız

Çevrimdışı SÜPER M.P.I

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beklerim acelem yok kardeşim

Arkadaşim gazla benzin arasinda bu kadar az fark bulunmaz

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SÜPER M.P.I;463575
Beklerim acelem yok kardeşim

anlayamadım.?

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vitogenovese;463573
fiyatlar gerçekten yuksek aracınızın diğer donanımlarından memnunmusunuz 620 km az deyil iyi yol yapmışsınız

aracımı zaten ekstralı olarak aldım bana cazip kılanda oydu. ekstra 600w pioneer hoparlörleri, orta kol dayaması, sis farları, 5 kol çelik jantları ve muhteşem bi motor sesi var. performans olarak eksikliğini çekiyorum tabi. hele ki arkadaşımın tsi jettasına bindikten sonra ama bana yetiyor. zaten öyle çok basan bi insan değilim. yol bilgisayarında şehir içi 5.9 litreyi görünce insan bi seviniyor mesela

Çevrimdışı vitogenovese

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;463590
aracımı zaten ekstralı olarak aldım bana cazip kılanda oydu. ekstra 600w pioneer hoparlörleri, orta kol dayaması, sis farları, 5 kol çelik jantları ve muhteşem bi motor sesi var. performans olarak eksikliğini çekiyorum tabi. hele ki arkadaşımın tsi jettasına bindikten sonra ama bana yetiyor. zaten öyle çok basan bi insan değilim. yol bilgisayarında şehir içi 5.9 litreyi görünce insan bi seviniyor mesela

yorumunuz için çok teşekkürler 5.9 harika :) iş ev kullanıcam zaten hergün gitgel 32 km senede birde ist izmir olur cok fazla hızla benimde işim yok bu araç bana uyar gibi gözüküyor  bi kac  ay içinde temizinide bulursam ciddi almayı düşünüyorum kısmetse :ok: