škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia RS (6y) harika bir test

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=4kY-u9xgybY

Videodaki fabia da ESP tuşu var ve üzerindeki ses sistemi çok hoşuma gitti tamamen orjinal

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten çok güzel bir video. dışarı çıkıp gazlayasım geldi arabayla :D

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceki konulardan hatirlarsaniz..

Esp tuşu var asr tuşu yok...yani esp hepsini kapsayacak şekilde işlem görüyo...
Aslinda kadrandaki simgede ayni..!

Test çok iyi..bayildim..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pis herif arabayı ne kadar yormuş...ben olsam sadece otobanda basarım, yıpratmam, severim kedi yavrusu gibi...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;466723
Daha önceki konulardan hatirlarsaniz..

Esp tuşu var asr tuşu yok...yani esp hepsini kapsayacak şekilde işlem görüyo...
Aslinda kadrandaki simgede ayni..!

Test çok iyi..bayildim..

Benim anlamadığım sorun bu işte asr tuşu kapalıyken devre dışıyken de dönüşlere hızlı girince asr yanıp sönüyor. Acaba kapalıyken de mi otomatik devreye giriyor ..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ASR devreden çıkıyor ama ESP çıkmıyor olabilir...Şu an kullandığım Punto öyle, kılavuzunda da yazıyor ESP devreden çıkmaz diye...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Punto ile kiyaslamayin,bu araçta hali hazirda esp yok,kontrol ettim tesisatta yok.. Ama yinede eklenemeyeceği manasina gelmiyor..

Kapali iken, diye sorduğunuz soruya gelelim..kapali olduğu zaman yani düğmeye bastiğinizda asr işiği sabit yanar,kaygan zemin işareti gibi,bu durumda iken herhangi bir faaliyet göstermez..mesela bu durumda iken patinaj çektiğimde yanip sönüyo ama faaliyeti yok yani patinaja engel olmuyo..

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;466857
Punto ile kiyaslamayin,bu araçta hali hazirda esp yok,kontrol ettim tesisatta yok.. Ama yinede eklenemeyeceği manasina gelmiyor..

Kapali iken, diye sorduğunuz soruya gelelim..kapali olduğu zaman yani düğmeye bastiğinizda asr işiği sabit yanar,kaygan zemin işareti gibi,bu durumda iken herhangi bir faaliyet göstermez..mesela bu durumda iken patinaj çektiğimde yanip sönüyo ama faaliyeti yok yani patinaja engel olmuyo..

Yanlışın var hocam asr yi açtığımda lambası yandığında benim araba hayatta patinaj çekmiyor. çektirmen için 6-7 bin devirleri göstertmen lazım .

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Lambasi yandiğinda açilmişmi olur kapanmişmi ? Ben kapanmiş olur diye biliyorum...çünki lamba sönükken patinaja düştüğümde lamba yanip sönüyo ve patinaji durduruyo..ama düğmeye basip lambayi yaktiğimda patinaja düştüğümde kendim gazi kesene kadar patinaj devam ediyo...şimdi benim araçtami sorun var yoksa ?

Çevrimdışı demir18

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben yeni kasa rs sandım videoyu açtım  fakat eski olduğunu görünce skoda sitesine girdim makyajlı fabia rs baktım gti ve cupradan ağır ve 1,5 sn kadar yavaş yine iş yapmicak...
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2014, 01:36:45 Gönderen: demir18 »

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;466889
Lambasi yandiğinda açilmişmi olur kapanmişmi ? Ben kapanmiş olur diye biliyorum...çünki lamba sönükken patinaja düştüğümde lamba yanip sönüyo ve patinaji durduruyo..ama düğmeye basip lambayi yaktiğimda patinaja düştüğümde kendim gazi kesene kadar patinaj devam ediyo...şimdi benim araçtami sorun var yoksa ?

Senin araçta bir sorun olabilir hocam .. Benim fabia da asr ışığını yakınca pati çektirmen için 6- 7 binleri görmen lazım yoksa hayatta yapmıyor ..