škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1373919

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;469088
Doğan'ın fabia'nın ikizini buldum.Son mohikan :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-boyasiz-2008-model-1.4-tdi-fabia-31000km-167478246/detay

Yaşasın maxi dot koyup sis farı koymayan zihniyet :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;469267
Takla atmış arabaya çok bile..

Bize uygun gibi gelse de iyi olsa bunu anında kaparlardı. Vardır bir bit yeniği bu araçta. Böyle uygun araçları zaten ustası anında kapıyor.Yoksa mantıklı geliyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Alıntı yapılan: mygokhan;469274
Bize uygun gibi gelse de iyi olsa bunu anında kaparlardı. Vardır bir bit yeniği bu araçta. Böyle uygun araçları zaten ustası anında kapıyor.Yoksa mantıklı geliyor.

Doğru söze ne hacet.Yarım toplamışlardır bence cıtır hasar gözüksün diye ?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;469258
Buda dediği gibiyse baya baya iyi fiyat http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-cooook-aciil-uygun-fiyatli-dizel-fabia-167748036/detay

Ustasıyla gelsin ve yürürü iyi dediği an güvenim bitmiştir. Kendisi araba alırken sokmadığı test kalmayacak. Sana satarken usta bul gel. Ne değerli vakitleri varmış bu insanların. Noterede gelme istersen.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;469309
Ustasıyla gelsin ve yürürü iyi dediği an güvenim bitmiştir. Kendisi araba alırken sokmadığı test kalmayacak. Sana satarken usta bul gel. Ne değerli vakitleri varmış bu insanların. Noterede gelme istersen.

Ben arabayı alırken, aracın eski sahibi arabam temiz demiyorum.. yetkili servise göster kendin gör demişti bana.. ben sıradan ustaya göstersek yeterli dedim.. beni zan altında bırakma.. servisin yarı parasını vereyim istediğin servise göster dedi.. bir sıkıntı çıkarsa da aracı almaz isem servisin parasını vermeyi bile teklif etti..bende yüce otoyu arayıp fiyat almıştım.. 400 tl gibi  bir şey söylemişlerdi.. tamam dedi adam da..

manyak bu adam dedim..

bende arabayı kullandım.. gidişi iyi.. e kaza boya da yok.. hiç kimseye göstermeden notere gitmiştim..Yapmayacağım bir alış veriş ama,

adam aptala çevirmişti beni. :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;469088
Doğan'ın fabia'nın ikizini buldum.Son mohikan :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-boyasiz-2008-model-1.4-tdi-fabia-31000km-167478246/detay

Benim ki 61binde.Bu hep yatmış sanırım:D Fiyatı çok makul.Benim arabaya 28500 verenler oldu.Yazdığı her şey doğruysa bu fiyata 2-3 güne satılır.

Alıntı yapılan: zaferhan;469106
Km hiç gerçekçi değil..

Gidip yakından bakmalı.Ne araçlar çıkıyor garajlardan..

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;469333
Ben arabayı alırken, aracın eski sahibi arabam temiz demiyorum.. yetkili servise göster kendin gör demişti bana.. ben sıradan ustaya göstersek yeterli dedim.. beni zan altında bırakma.. servisin yarı parasını vereyim istediğin servise göster dedi.. bir sıkıntı çıkarsa da aracı almaz isem servisin parasını vermeyi bile teklif etti..bende yüce otoyu arayıp fiyat almıştım.. 400 tl gibi  bir şey söylemişlerdi.. tamam dedi adam da..

manyak bu adam dedim..

bende arabayı kullandım.. gidişi iyi.. e kaza boya da yok.. hiç kimseye göstermeden notere gitmiştim..Yapmayacağım bir alış veriş ama,

adam aptala çevirmişti beni. :)

biz servise gösterdikte ne oldu :) ön camdaki çatlak, taş vurukları, rötuş boyası, sol camdaki takılma hiçbiri belirtilmedi. ee bende pek incelemedim servis bakacak diye.  olan oldu ufak tefek gözükse de önemli şeylermiş. adam aracı tozlu getirdi demek taş izleri falan gizlensin diye ee ne diyeyim ben daha. bir daha arabasına bakmayan adamdan asla araba almam. isterse 0 km olsun almam kardeşim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;469346
biz servise gösterdikte ne oldu :) ön camdaki çatlak, taş vurukları, rötuş boyası, sol camdaki takılma hiçbiri belirtilmedi. ee bende pek incelemedim servis bakacak diye.  olan oldu ufak tefek gözükse de önemli şeylermiş. adam aracı tozlu getirdi demek taş izleri falan gizlensin diye ee ne diyeyim ben daha. bir daha arabasına bakmayan adamdan asla araba almam. isterse 0 km olsun almam kardeşim.

:+1: :ok: