škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1373927

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;572990
Yemesine yer ama tatlı geldi gözüme.Birde şimdilik öğrenci işi kyk kredime ortak olur.

Favorit gözüme pek cazip gelmiyor.GolfII,Skoda 120,Vw beetle,Opel Kadett falan daha hoş.Alıp toplayacağım birşey ama zaman belirtemiyorum.

Bahaettigin arabalar ilk proje icin adamin biraz tadini kacirabilir. Gereksiz para harcatir yarim kalir eksik olur sevk kirar. Aralarinda en iyileri mk2 ve tospa. Ancak dedigim gibi baya zorlarlar adami. Bir restorasyoncu dogmadan birakabilir bu isleri :)

Torosa falan ne dersjn r12?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;572748
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-2010-model-skoda-oktavia-classic-295671682/detay

şuna ne diyonuz?
fiyatı biraz hesaplı  ama donanımsız olduğu için mi böyle yoksa başka bir şey mi var?

Favoriye at bi hafta bekle diycem ama bu fiyatada pek beklemez. Biniciyse boya islemi yuzeysel ise uygun bi arac. Benim 64000 km de clasik mpi 2011 i ben bu fiyata vermem.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;572992
....
Torosa falan ne dersjn r12?

Biz onun bagajında büyüdük Başkan :D
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;573001
Biz onun bagajında büyüdük Başkan :D

Tamam iste nostalji olur

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;572984
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hesapli-satilik-polo-291187936/detay/

Bu kerata çok hoşuma gitti yahu,var mı hakkında bilgisi olan bu Poloların?
Bir çılgınlık yapsam mı ki?

sen de benim kafadansın. ben de şöyle bir şey alıp kurcalayım diyorum ama hanım izin vermiyor:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-masrafsiz-muayeneli-277892350/detay

toros u da yabana atmayın, deli kaçıyor,  tork manyagı alet.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2016, 10:39:39 Gönderen: mustklc »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;573036
sen de benim kafadansın. ben de şöyle bir şey alıp kurcalayım diyorum ama hanım izin vermiyor:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-masrafsiz-muayeneli-277892350/detay

toros u da yabana atmayın, deli kaçıyor,  tork manyagı alet.
Bizim mahallede birisi eşine almış otomatiğini. Az biraz baktım gayet güzel idi. Kilometresi düşük, diri, kaporta açıklıkları olarak düzgün duran bir otomobildi. Yengemiz eline aldı 15 gün sonra cılkı çıktı. Gözümün önünde manevra yapmak üzere aynı ağaca aynı yerden aynı şekilde üst üste tam üç kez vurdu.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;573047
Bizim mahallede birisi eşine almış otomatiğini. Az biraz baktım gayet güzel idi. Kilometresi düşük, diri, kaporta açıklıkları olarak düzgün duran bir otomobildi. Yengemiz eline aldı 15 gün sonra cılkı çıktı. Gözümün önünde manevra yapmak üzere aynı ağaca aynı yerden aynı şekilde üst üste tam üç kez vurdu.

kilometresinin düşük olmasına bakma. km sayacı 99 binden sonra sıfırlıyor diye biliyorum onlarda

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;573086
kilometresinin düşük olmasına bakma. km sayacı 99 binden sonra sıfırlıyor diye biliyorum onlarda
Sayacına bakmadım.
Diriliğine istinaden düşüktür diye tahmin ettim.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;573090
Sayacına bakmadım.
Diriliğine istinaden düşüktür diye tahmin ettim.:wnk:

yok genelde benim baktımlarım da diri duruyor. çok tutulan bir araç değil, bilen bilerek alıyor. az kullanıyor.

ama otomatikleri rahat 4-5 bin üstüne koyuyor. zaten memleket otomatikçi oldu niyeyse. herkes otomatiğe hucum ediyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Swiftlerin gti lari var. onlarla cook eskiden 1-2 kere hasir nesir olmustum. Bakilacaksa onlara bakilmali

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;573098
...memleket otomatikçi oldu niyeyse. herkes otomatiğe hucum ediyor.
Otomatik candır yaw! Hele İstanbul' da.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;573101
Otomatik candır yaw! Hele İstanbul' da.

Orası öyle de otomatik var otomatik var. 4 ileri otomatikler var zulüm resmen ne gidiyor, ne de yakmam diyor.

Şu corsa b kasaların otomatiği  reşad altını oldu memlekette hele. 96 model  20 yaşında araba , adam 25 bin gayme yazmış. haa gidiyor da yani o fiyatlara. şirin mi geliyor kadınlara nedir?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kis basi oto pazarina bi arkadasin arabayi goturdum. Kirmizisi vardi bu otomatigin 150k civarinda tavan hatic komple boyali. Gozumun onunde 2 ayri alsatci (adam alsatciyim ben diyor) ya 17.5 ya da 18.5 verdi ve sahibi vermedi arabayi. Kendimden gectim kafayi yedim..

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;573113
Kis basi oto pazarina bi arkadasin arabayi goturdum. Kirmizisi vardi bu otomatigin 150k civarinda tavan hatic komple boyali. Gozumun onunde 2 ayri alsatci (adam alsatciyim ben diyor) ya 17.5 ya da 18.5 verdi ve sahibi vermedi arabayi. Kendimden gectim kafayi yedim..

zaten genelde bayanlar kullandığı için komple boyalı hepsi ve  %90 da şanzumanları arızalı.  bu arabayı almazdan önce biz de bakmıştık otomatiğine. genelinin şanzuman ötüyor. ama binen öte öte kullanıyor.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mazda 2 1.5 otomatikler hoşuma gidiyor benim ama gereksiz pahalılar.