škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dün aracıma veda ettim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Dedikleri gibi bir erkeğin ilk aşkı ilk arabasıymış.İstanbulda tam farkına varamamıştım ama Karabüğe gelince anladım.İlk önce Ulusoy firması anlattı sağolsun ardından,Sanki içim biraz buruk oldu; gittiğimiz yollar yaptığımız şekiller biraz geride kaldı;napalım bir kalpte iki sevgi olmazmış...

Şimdiki sevdam

En kısa zamanda A2 ehliyet alıp iki tekere geçiyorum arkadaşlar.Bu yaz biraz kullanma imkanım oldu çok ayrı bir zevk aynı zamandada sosyallik.Asıl istediğim araç bu değil ama hazırlık evresi diyelim.Bu arada bu görmüş olduğunuz alet en max. 3 litre yakıyor ve trafikte takılmıyor.Bir de dez avantajı var görülmüyor.Görünmez nerdeyse ben de dahil araç sürücülerinin biraz daha dikkatli ve saygılı olması lazım motorculara.

Bu arada aracı iki yıl önceki aldığım fiyata verdim.Ertesi gün satıldı.Satmakla uğraşmak istemedim ilk gelen aldı götürdü,Hayrını görsün.Bu arada harbiden İstanbulda araç çok kolay satılıyor.

2013 te %30 la radarı aşmışım 450 küsür para ödedik o canımı sıktı.İnsan bi haber verir,ceza keser ne bileyim...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun hocam yanlız karabükte ne trafiğine takılıyorsun gördüğüm en fazla trafik karesin ordaki yokuşta 35 snlik beklemeler :) şaka bir yana istanbul dışında motorları fark eden yerler çok az allah sabır versin

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Motor gerçekten çok mantıklı bir araç. Yeterince saygı gösterilse de güvenle binsek..

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;479027
Hayırlı olsun hocam yanlız karabükte ne trafiğine takılıyorsun gördüğüm en fazla trafik karesin ordaki yokuşta 35 snlik beklemeler :) şaka bir yana istanbul dışında motorları fark eden yerler çok az allah sabır versin

Hocam İstanbul da ikamet edip Karabük de okuyorum.Karabüğün tek artısı trafik ve park yeridir herhalde.Bahsettiğim şey İstanbul için Sanki her geçen gün biraz daha içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Ve ya Karabüğe alıştığım için öyle...

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;479032
Hocam İstanbul da ikamet edip Karabük de okuyorum.Karabüğün tek artısı trafik ve park yeridir herhalde.Bahsettiğim şey İstanbul için Sanki her geçen gün biraz daha içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Ve ya Karabüğe alıştığım için öyle...

Teşekkür ederim.

İstanbuldan bu akşam geldim 2 gün boyunca arabayı yerinden kıpırdatmadım heryere otobüsle gittim sırf korkudan kesinlikle katılıyorum size

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayırlı olsun Süha, bi ara nazlanmıştı bu sefer satmışsın. 2 tekeri boşver 4 teker lpg'li bişeyler al.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsjn. Allah daha iyilerini nasip eder inşallah. :ok:

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;479043
Hayırlı olsun Süha, bi ara nazlanmıştı bu sefer satmışsın. 2 tekeri boşver 4 teker lpg'li bişeyler al.

Sağolun hocamailem gibisiniz :D:D.14 e verseydim aslında pekte nazlanmazdı ama şöylede bir durum oldu ailem İstanbula geri döndü bu yüzden masraflarım biraz daha artı.Fakat bütçe olarak kışa doğru 18 e yaklaşırım diye tahmin ediyorum.Borsada aktifim şuan. (İşbank c özellikle)

Birazda duygusal sebebler de var.Okula dün başladık bugun 3. yılımız.Çoluk çocuğa kavuşmadan motora bindik bindik diye düşünüyorum :D İçimde kalmasın be İlker hocam :D 25 liraya 300 km olayıda ayrı bir duygusallık sebebi :)

Bu arda bu dönem bize girmiyorsunuz sanırsam :( Özleyeceğiz sizi :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;479082
Sağolun hocamailem gibisiniz :D:D.14 e verseydim aslında pekte nazlanmazdı ama şöylede bir durum oldu ailem İstanbula geri döndü bu yüzden masraflarım biraz daha artı.Fakat bütçe olarak kışa doğru 18 e yaklaşırım diye tahmin ediyorum.Borsada aktifim şuan. (İşbank c özellikle)

Birazda duygusal sebebler de var.Okula dün başladık bugun 3. yılımız.Çoluk çocuğa kavuşmadan motora bindik bindik diye düşünüyorum :D İçimde kalmasın be İlker hocam :D 25 liraya 300 km olayıda ayrı bir duygusallık sebebi :)

Bu arda bu dönem bize girmiyorsunuz sanırsam :( Özleyeceğiz sizi :)

E hayırlısı diyelim, yine de 4 teker iyidir deyim son söz olarak.

Bu dönem 4. sınıflarlayız ;) görüşürüz canım aynı yerdeyiz...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim ev arkadaşımda kapıldı bu sevdaya geçen sene motor aldı ama karabükte kışın çok sıkıntı oluyor akşam ders çıkışı o ayazda aman Allahım çeken bilir :D

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam hayırlı olsun bende 2005 1.4 fabiamı satmayı düşünüyorum. Dediğin gibi Trafik cezaları park sorunu yakıt vergi derken iyice araç kullanamaz olduk...