škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia macerası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertonal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar konu doğru yere mi açıldı tam bilmiyorum kusura bakmayın.

Adım Mert, Ankara'da yaşıyorum Karabük'te Elektrik elektronik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bundan 1 ay önce 2004 fabia special 105000 km de 1.4 16 V 101 bg sedan aldım 20500 tl ye. Büyüklerim  hep wv, honda , fiat , ford gibi daha çok bilindik arabalar almamda ısrar etseler de zarar veya kar hiç önemli değil diyerek aldım. Tahmin ettiğimden daha fazlasını gördüm. Gerçekten fiyatının hakkını veren bir araba. Ufak bir sorunla karşılaştım abs ve asr sönmüyordu. Serviste abs beyni değişecek dediler sonradan cihaza bağlayıp abs pompası arızası dediler. Bende foruma attım kendimi ve sağolsun daha önceki konularda bazı arkadaşlar sorunun nerede olduğunu koordinatla paylaşmışlar. abs sigortasına 1 lehim attık düzeldi. 1 hafta önce skodamı sattım 22000 tl ye. Aslında 23000 di fakat kazası varmıs bende yeni öğrendim 1000 tl daha düşürdüm. İyi fiyata satsam bile üzüleceğim aklıma gelmezdi. Ayrılmak koydu. Bugun kapora yolladım 2005 120000 km de 1.4 hb 101 bg fabia için. 16000 e anlaştık. 2000 liralık hasar kaydı varmıs olsun. Binmek için alıyorum çamurluk değişmiş sadece başka birşeyi yok. Bir sıkıntı çıkmazsa fabia ailesine katılacağım. :):)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.. .. sıkı kontrol ettir bence.. 2005 model için iyi fiyat..

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Bende de 2005 1.4 special var

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 unu 22-23 e satarken 2005ini 16ya alirken suphelenmediniz mi? Hayirlisi olsun iyi kurcalayin derim

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun iyi fiyat..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mertonal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;477031
2004 unu 22-23 e satarken 2005ini 16ya alirken suphelenmediniz mi? Hayirlisi olsun iyi kurcalayin derim

Haklısınız arac yanıma geldiginde detaylı baktırıcam. Tanıdık vasıtasıyla 18.500 den dusurduk fiyatı umarım bir sıkıntı cıkmaz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Karabükte artıyor bizim skoda kullanıcısı..Bende bilgisayar Müh. okuyorum 2. sınıf.Beyaz film camlı fabiam var dikkatini çektimi hiç ? Geçen sene İlker hocamın öncülüğünde ufak bi toplantı yapmıştık Bu senede olursa bekleriz :)
Güzel kar etmişsiniz.Hayırlısı olsun
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2014, 00:39:29 Gönderen: Dark_ottoman »

Çevrimdışı mertonal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;477872
Karabükte artıyor bizim skoda kullanıcısı..Bende bilgisayar Müh. okuyorum 2. sınıf.Beyaz film camlı fabiam var dikkatini çektimi hiç ? Geçen sene İlker hocamın öncülüğünde ufak bi toplantı yapmıştık Bu senede olursa bekleriz :)
Güzel kar etmişsiniz.Hayırlısı olsun

Eyw kardeşim araba henüz elime geçmedi. Bir kaç gün içerisinde alıp Karabük'e geçmeyi düşünüyorum. Oldcity kafeye gelip adımı söylersen yardımcı olurlar :ok: