škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tatil Yolu 3400KM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mszgn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İki arkdaş bayram tatilinde biraz gezelim dedik ve güzargah olarak ankara -marmaris-bodrum-alaçatı-ayvalık-altınoluk-izmir-ankara olarak kararlaştırdık güzel bir tatil geçirdik ankaraya döndüğümüzde toplam kilometre 3400ü buldu. Fabiam sağolsun çok keyifli bir yolculuk oldu hiç üzmedi bizi. yağ bile eksiltmedi. dağ bayır düzlük köy yolu ne varsa girdik. Fabiamı seviyorum.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortalama ne kadar yaktı Fabiş?  2 gün arayla 800 km yaptık bizde Sakarya-İstanbul arası :ok:

Çevrimdışı mszgn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ortalama 19-20 krş lpg ile. gayet keyifli bir yolculuktu bi ara bizi üzer gibi oldu ama oda kötü yakıttan sanırım.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haziran 8-22 arası bende 3500 km yol yaptım Konya - Afyonkarahisar - Kütahya - Bursa - Balıkesir - Çanakkale tekrar Balıkesir- İzmir - Aydın -Muğla-Antalya ve başladığımız yer Konya ya dönüş yaptık. litresi 5.04 TL den 190 liralık benzin aldım . 454 liralık da toplamda lpg tüketmişim . Genel toplam 644 TL . 790 km benzinde bindim geri kalan km leri lpg de yaptım şehir içi 1500 km uçunyol 2000 km yol tuttu. sonuçta 0,20 krş civarı yaktı ...

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1 eğer 101 hp lik ise tadından yenmez. Hem yakıt hem performans olarak...

Çevrimdışı mszgn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracım 2004 1,416V special 101bg 2004. Model yukselmek için satayım dedim araba beğenemedim. İnanılmaz keyif alıyorum aracımdan yakıtıda çok iyi performansıda. İnternette bir adam vardı fabia 1 ile 1milyon kilometro yol yapmış çok iyi anlıyorum onu. son zamanlarda gözümde Rapid Spaceback var ama şimdilik beklemedeyiz.