škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

manyetik park sensörü taktırdım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun yıllar göz yordamıyla kullandıktan sonra park sorun olmuyordu.
Benim için sensör ara ara öz güvenin tavan yapmasından kaynaklı bakmadan park etme
sırasındaki ufak çarpmalara karşı kasko görevi yapıyor.
Tavsiye ederim:)

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar, biraz süre geçmiş fakat kullanan arkadaşlar halen memnun mu bu park sensöründen :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet aynı sorunun cevabını bende merak etmekteyim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla memnun olmayanlar çoğunlukta..

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha once sensorlu tip kullananlar icin sonradan manyetik kullanmak ilk basta  biraz zor geliyor...
Manyetik sistemin calisma prensibi biraz farkli.. hareket hakinde iken olcum yapabiliyor,  durunca... ses yok... kalan mesafey takip edebilmek icin hareket etmek gerekir...
surekli ufak ufak hareket ederseniz iyi sonuc alabilirsiniz.. iyi de yanasirsiniz...
Bu kismini pek bilmiyorum ama  bir de yagmurda sapitabiliyormus...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normal park sensörü bu kadar ucuzlamışken ve de araba 5-6 yılda yaşlanmış buna paralel olarak tamponda 3-5 çizik varken hiç girmem böyle atraksiyonlara, delerim, takarım ve öneririm.
En önemlisi klasik olan, değişken değil, yanlış da olsa hep aynı sinyali verir, alışırsınız...manyetik öyle değil ama...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi bu park sensörü dediğin şey orjinal olucak. sonradan takılan zımbırtılar hep çançinçon alayı dalga dubara saçmalıyolar falan sevmiyorum ondan hiç.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;537229
abi bu park sensörü dediğin şey orjinal olucak. sonradan takılan zımbırtılar hep çançinçon alayı dalga dubara saçmalıyolar falan sevmiyorum ondan hiç.
Bkz. Emin'in ibiza havaya ötüyo dengesiz:) benim arabayi aldigimda servis hediye vermisti hala saat gibi sorunsuz çalışır bugüne kadar hic sorun yasatmadı bana cok şükür:)