škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

azıcık modifiye edeyim dedim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabayı 2 sene önce almıştım boya koruma  ,fren kaliple boyama ve cam kenarları nikelajı haricinde herhangi bir uygulama yapmadım.aklımda olan ve  bir türlü karar veremediğim modifiye işine yaptığım araştırmalar sonucu start verdim .ortaya bu görüntüler çıktı umarım beğenirsiniz

önce eksozdan  başladım ses filan çıkmıyo fakat kanatimce güzel bir görüntü oluştu  .az önce biri abi bu kaç motor eksoza bakarsan en az 2.2 dir dedi bozmadım bende he he dedim çıktım:++::++:

By barbaros61 at 2011-02-17

ardından cam filmi yanlar 1 numara arka 2 solar gurdamı ney markası aile arabası olmasa yanlarıda koyu yapacaktım

bağaj kapağının üstüne spoyler ve tavana volvolardaki gibi köpek balığı sırtı

ve son olarakte xenon far philips photon marka 8000k.kristal mavi aydınlatmasından çok menunum

By barbaros61 at 2011-01-29

buda xenon için arıza kiti arabada biyerleri bozmasın diye

eleştiri ve tavsiyelerinizi ekliyorum ama kimse yay,jant demesin :) zaten süspansiyon sert  dahası rahatsızlık verir bana
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2011, 18:17:51 Gönderen: barbaros61 »

Çevrimdışı umut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
maşallah, 407 zaten tasarım olarak tartışmasız, güzele güzellik eklemek de zordur, bunu başarmışsınız soft-modified ile,
Umut KARAGÜN
R&D Design Engineer

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Elinize sağlık güzel olmuş
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok doğru söylüyosun aslında biryanda da  kötü olacak diye korkmadım değil

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamam yaydan vazgeçtik ama jant kesin değişmeli, bu arada çok sade çok güzel olmuş apaçi olmamış.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Azcık değil baya bi modiye olmuş :D

Güzel lakin şu nikelaj mı diyolar parlak şey var ya cam, kapı, tampon çıtalarına çektiğin, çok abartı olmuş, nere buldumsa yapıştırdım imajı veriyor :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;197103
Azcık değil baya bi modiye olmuş :D

Güzel lakin şu nikelaj mı diyolar parlak şey var ya cam, kapı, tampon çıtalarına çektiğin, çok abartı olmuş, nere buldumsa yapıştırdım imajı veriyor :)

çaktırma hakan yapıştırma o cam kenarlarındakiler  birazcık passat havası verim dedim:). ama tampon ve kapılardaki orjinali

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Sök derim cam çerçevelerini bence abartı duruyor, tampon ve kapıda zaten var, onlar fazla kaçmış. :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah :)

Elinize Sağlık :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
güzel olmuş bende kastamonu luyum kastamonu da böyle güzel araba görmek güzel.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aaaylmaz;197165
güzel olmuş bende kastamonu luyum kastamonu da böyle güzel araba görmek güzel.

trabzonluyum aslen merkez 112de çalısıyorum  gelince beklerim

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam emeğinize sağlık bence hepsi çok güzel olmuş. cam etrafınıda nikelaj yapmanızıda beğendim zaten tampon ve kapıların orj. oldğnu biliyordum. bende focusa sadece cam altı yaptırmayı düşünüyorum ama bizim fitiller kelebek camın başladığı yerde bitiyor yarım kalmış gibi bir görüntü oluşuyor. bu yapıştırma olayı nasıl bende kelebek camın altını böyle yapıştırma uzatabilirsem yaptırırım
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byztckr31;197199
hocam emeğinize sağlık bence hepsi çok güzel olmuş. cam etrafınıda nikelaj yapmanızıda beğendim zaten tampon ve kapıların orj. oldğnu biliyordum. bende focusa sadece cam altı yaptırmayı düşünüyorum ama bizim fitiller kelebek camın başladığı yerde bitiyor yarım kalmış gibi bir görüntü oluşuyor. bu yapıştırma olayı nasıl bende kelebek camın altını böyle yapıştırma uzatabilirsem yaptırırım

beyazıt kardeş bende senin gibi düşündüm önce baktım alt tarafı yapacaz yukarı kötü duracak aksesuarcıda gördüm abi millet kullanıyo sorun yok dedi kurutma makınasıyla ısıtıp şekilleştirip yerine yapıstıra yapıstıra gidiyon dikkat edeceğin nokta acele etmeden hatları düzgünce takip etmelisin yoksa yamuk olur ve çakma durur:) 1seneyi aştı yapalı soğukta yağmurda bişe olmadı

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abi senin araç müsait bu uygulamaya. ben bant gibi bişe sandım sana bir satılık ilan göstereyim ne demek istediğimi anlarsın. adam uygulamış ama kelebek camların altında fitil yok. ilandaki aracı incelersen daha iyi anlatmış olurum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-0-ayarinda-titanyum-42934707/detay
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri