škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracın tavanı boyalı, satarken çok sorun çıkarır. Ayrıca buna rağmen fiyatı da çok avantajlı değil. Bence değmez

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İLANI yanlış anlamadı isem tavan değişmiş diyor, motor kaputu değişmiş diyor, sol ön çamurluk değişmiş diyor. 70 kağıt eder anca. satmaya kalktığınızda takla atmış araç muamelesi görecek. kendilerine servis aracı yapsınlar. satılması bile büyük problem.

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571708
Arkadaşlar merhaba. Mevcut aracım rapid 1.6 tdi dsg spaceback elegans. Dün bazı donanımlar ekleterek sipariş verdim. Ancak çevremde bazıları bu kararımın mantıksız olduğunu söylüyorlar. Şu an honda civic elegans otomatik lpg lisi indirimle 73.300 e geliyor. Sizce mantıklı hareket hangisi olur. Söyleyeceğiniz düşünceleriniz kararımı değiştirebilir yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca superb de extra hız sabitleme+bolero+katlanır ayna+bluetoot gibi donamlarla 73.300 e geliyor.Sipriş verdiğim superb 1.4 active

Bende Honda rapid arasında kalmıştım rapid aldım

Çevrimdışı Selomax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;571914
Bende Honda rapid arasında kalmıştım rapid aldım

Umarım memnunsunuzdur. Rapidin sadece ikinci elde sıkıntısı var. Ama bu durumda hızla değişiyor. Bazılarına rapid diyor adamlar yeni duyuyorlar. Tavşan mı diyen var. Birde onlara tavşanın rabbit olduğunu açıklamaya uğraşıyorum. Rapid karşılığı hızlı demek.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Elektrikli bagaj kapağı olanlar özellikle avm gibi yerlerin girişlerindeki kontrollerde ne yapıyorsunuz? Birden açmaya ve elleri ile zorla kapatmaya çalışıyorlardır sanırım.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;571954
Merhaba
Elektrikli bagaj kapağı olanlar özellikle avm gibi yerlerin girişlerindeki kontrollerde ne yapıyorsunuz? Birden açmaya ve elleri ile zorla kapatmaya çalışıyorlardır sanırım.

Elle kapatılmak için hafif bir baskı aldığında otomatik olarak kapama fonksiyonu başlıyor bu yüzden sorun yok, zaten durduğunuz zaman düğmeyle açmanız mümkün.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571952
Umarım memnunsunuzdur. Rapidin sadece ikinci elde sıkıntısı var. Ama bu durumda hızla değişiyor. Bazılarına rapid diyor adamlar yeni duyuyorlar. Tavşan mı diyen var. Birde onlara tavşanın rabbit olduğunu açıklamaya uğraşıyorum. Rapid karşılığı hızlı demek.

Her malın bi alıcısı olur illa ki. Ben Honda almadığım için pişman değilim. Skodanın en büyük sıkıntısı bence Servis. Antep'te yetkili var kıyamet gibi Skoda var. Afyon'da yetkili yok tutulmuyor. Ben yakıt ve daha bir çok konuda memnunum.

Çevrimdışı tasotti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Obi_Y;566945
Yeni konu açmaktansa buraya yazmayı uygun gördüm
rumiexile nickli arkadaş anladığımım kadarı ile Briskoda Forum una da hakim
acaba klimanın sıcak hava üfleme sorunu yurtdışında da mevcut mu yoksa sadece biz mi yaşıyoruz.
bu konu başka yerde geçtimi bilmiyorum

İbrahim Bey Merhaba. Ben Tahsin. Kocaelinden yazıyorum ve foruma yeni katıldım ancak daha önce de Superb 1 ve Octavia A5 kullanıcısıydım. Yani iyi Skodacıyımdır. Kendimi tanıtmayı geçtikten sonra sorunuza cevap vereyim. Aracı Ocak 3.günü teslim aldım. Bir kere o sorunu yaptığında aracı kapatıp ertesi gün açtığımda gitmişti ancak bir kere daha tekrar ettiğinde doğrudan servise gittim.(genelde arızalı getirin derler çünkü) Ustalara sorunu gösterdikten sonra ertesi gün güncelleme için randevulaştık. 30 dakikalık bir güncelleme sonucunda şu an herhangi bir problem yok.

Çevrimdışı tasotti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de ilk fullemem tam 70 litre aldı Opette. Ondan sonra hiç o kadar almadı.

Çevrimdışı tasotti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;571954
Merhaba

Onlar açmadan ben içerden açıyorum

Çevrimdışı tasotti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571708
Arkadaşlar merhaba. Mevcut aracım rapid 1.6 tdi dsg spaceback elegans. Dün bazı donanımlar ekleterek sipariş verdim. Ancak çevremde bazıları bu kararımın mantıksız olduğunu söylüyorlar. Şu an honda civic elegans otomatik lpg lisi indirimle 73.300 e geliyor. Sizce mantıklı hareket hangisi olur. Söyleyeceğiniz düşünceleriniz kararımı değiştirebilir yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca superb de extra hız sabitleme+bolero+katlanır ayna+bluetoot gibi donamlarla 73.300 e geliyor.Sipriş verdiğim superb 1.4 active

Tercihlerinize saygı duymak ile beraber şunu da belirtmek isterim. Bir kere bu araçlardan biri dizel diğeri benzinli diğeri de lpgli. Yılda yapacağınız km belli mi? Eğer benzin beni çok düşündürmüyor derseniz ben de Honda derim. Kusursuza yakın bir ön takım, motor ve otomatik şanzımana sahip. Ancak şu handikapı unutmayın bu yılın ikinci yarısında ya da 2017de Honda Sedan yenilenmiş olarak ve dizel versiyon ile geliyor. Rapid ve Superbde aynı tehlike şu an yok diye biliyorum. Superbin boyutları sizi sıkıntıya sokmayacaksa (şehir içi ve park sorunu gibi ) tabii ki Superb öneririm. Ama önemli olan tabi ki sizin içinize sinen modeli tercih etmenizdir. Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıfır araçlarda 1000 km dolunca yağ değişmesi gerekli mi

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;572526
sıfır araçlarda 1000 km dolunca yağ değişmesi gerekli mi

Ali; çok tartışmalı bir konu aslında bu. Öncelikle aşağıda linkini verdiğim konuya bir göz atmanı tavsiye ederim.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34020&highlight=rodaj

Servislere göre böyle bir değişime gerek yok, rutin bakımda değiştirmek yeterli. Ancak ben kendi aracımı aldığımda servis ısrarla değiştirmek istememesine rağmen zorla değiştirtmiştim ihtiyaten.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;572533
Ali; çok tartışmalı bir konu aslında bu. Öncelikle aşağıda linkini verdiğim konuya bir göz atmanı tavsiye ederim.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34020&highlight=rodaj

Servislere göre böyle bir değişime gerek yok, rutin bakımda değiştirmek yeterli. Ancak ben kendi aracımı aldığımda servis ısrarla değiştirmek istememesine rağmen zorla değiştirtmiştim ihtiyaten.
Servisi bende aradım abi 15 bin veya 1 yıl da değişir dedi. bende özel servise degistirsem servis garanti de sıkıntı yaratır mi anlar mi yağın değiştiğini

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi