škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

YETİ 2.0 tdi dsg ilk depo yakı tuketimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dejavu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet  bugun  ilk   mazot lambamız yandı  ve   tuketim  değerleri  için depomuzu  yine   ağzına kadar doldurduk     49.2 lt     burada  mazot lt  384 tl    kat edilen mesafe:523 km     9.4/100 kmh    hepsi şehiriçi   ve   performanslı kullanım ....  benim tahminim  normal kullanımda  şehiriçi  7.5 lt  8.5 lt   şehir dışı:  6 lt  7  lt   olacak ...   bugun malum haftasonu idi   biraz  4x4  ile off road yaptık  resimleri yayınlıyacağım  araç arazide  çok başarılı     offroad düğmesi çok  işe yarıyor  :))))

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hadi bakalım resimleri bekliyoruz.... bu arada ben foruma resim ekleyemiyorum :(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: erdemguner35;275184
hadi bakalım resimleri bekliyoruz.... bu arada ben foruma resim ekleyemiyorum :(

imageshack, resimyükle, hizliresim veya photobucket gibi sitelere yükleyip oradan aktarın  ;)

Çevrimdışı dejavu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
resimleri bir turlu yukleyemiyorum  fotograf boyutu çok yuksek diyor  kuçukluyorum hata  veriyor...

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
harbiden buraya foto yüklemek çok alengirli iş imiş... ve birde kopma olayı var... nasıl desem; mesela bir olaya uzun bir cevap yazasım geliyor 5 dk filan oyalanıyorum tam yazıyı bitirdim cevapla tuşuna basıyom hopppp tekrar kullanıcı adı şifre....

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dejavu;275482
resimleri bir turlu yukleyemiyorum  fotograf boyutu çok yuksek diyor  kuçukluyorum hata  veriyor...
Imageshack.us sitesine yüklerken resimleri çoklu olarak seçebilirsiniz ve "yükle" butonunun altında "800×600 (15"monitör)" seçeneğini seçerek yükleyip "forum" linklerini buraya yapıştırmalısınız
Alıntı yapılan: erdemguner35;275528
harbiden buraya foto yüklemek çok alengirli iş imiş... ve birde kopma olayı var... nasıl desem; mesela bir olaya uzun bir cevap yazasım geliyor 5 dk filan oyalanıyorum tam yazıyı bitirdim cevapla tuşuna basıyom hopppp tekrar kullanıcı adı şifre....
Her türlü aksiliğe karşı uzun bir yazı göndereceksem, gönder butonunu tıklamadan önce ctrl+C yaparım illaki.:wnk: