škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çift Çıkış Tamamdır

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;502832
Paraya kıyıp böyle yaptırmalı ama max 500-600 tl verilir 1.000 tl ya çıkarsa çok gelir gözüme.

Walla benim sistem neredeyse o kadara mal oldu ki konuyu öncesinden takip edenler bilir, çok uğraştım maliyeti kısmak için.

Bana göre orjinal VRS difizör + Egzozo uçları min 2bin tl dir.

Alıntı yapılan: DDŞ!;502835
Bide felaket tellaligi yapiyim araya kaynamis. O cikardigin plastikler aerodinamik parcalar egzoza gore kesip yerine koy bence ;)

Ben de adamların o parçaları oraya süs diye koymadığını düşünüyorum. Hatta bugün ustayı biraz sıkıştırdım takalım vs diye uğraşmak istemedi sanırım bişi olmaz dedi :) Ben de orjinal parçaya zarar vermemek adına hadi kesilmesin dedim.

Cidden aerodinamiği çok etkiler mi acaba? Bir de kesince yine özelliği kaybolacak karar veremedim bak :)

Olmadı servis zamanını bekleyip Yüncüler de sorup ona göre yaptırırız .

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kim ne derse desin Dsg den korkun sağı solu hiç bir zaman belli olmuyor bazısında hiç arızca vermiyor bazısıda hemen cortluyor.Forumda sarı bi VRS vardı o Stage 2 dsg idi torku 240 nm de sabit tutup gücü 230 hp civarına çekmişlerdi 30 binde satıldı bi sıkıntısı yoktu ama alan arkadaş neler yaşadı orasını bilemiyorum :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesince de illaki ozelligi bozulur ama olmamasindan iyidir. Zaten egzoz uclari evladiyelik abi en azindan satana kadar dururlar. Illa icim rahat etsin diyosan kestigin parcayi sakla geri donmek istersen isitip japonla maponla yapistirirsin. Aman aman bi etkisi olur mu varligi yoklugi sanmiyorum ama kucuk kovalamak lazim. Benim tampon yamuk onda bozuyo aeroyu onu duzelticem altinda falan boyle kapatacagim bikac yer var. celik muhafazaya donmuyorum inatla aero bozulmasin diye. Damlaya damlaya gol olur ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakismis abi gule gule kullan. Daha detayli foto bekliyorum :)

Alıntı yapılan: kadir_;502838
Kim ne derse desin Dsg den korkun sağı solu hiç bir zaman belli olmuyor bazısında hiç arızca vermiyor bazısıda hemen cortluyor.Forumda sarı bi VRS vardı o Stage 2 dsg idi torku 240 nm de sabit tutup gücü 230 hp civarına çekmişlerdi 30 binde satıldı bi sıkıntısı yoktu ama alan arkadaş neler yaşadı orasını bilemiyorum :D

Torku nasil sabit tutuyorlar biri bana aciklasin lutfen :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;502840
Yakismis abi gule gule kullan. Daha detayli foto bekliyorum :)

Torku nasil sabit tutuyorlar biri bana aciklasin lutfen :D

Yanlış ifade olmuş limitliyolar diyelim :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;502842
Yanlış ifade olmuş limitliyolar diyelim :D

O fabişi geçen bi görünüp bi kaybolan vrsçi hanımefendi aldı. Eski cupracı olan :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;502839
Kesince de illaki ozelligi bozulur ama olmamasindan iyidir. Zaten egzoz uclari evladiyelik abi en azindan satana kadar dururlar. Illa icim rahat etsin diyosan kestigin parcayi sakla geri donmek istersen isitip japonla maponla yapistirirsin. Aman aman bi etkisi olur mu varligi yoklugi sanmiyorum ama kucuk kovalamak lazim. Benim tampon yamuk onda bozuyo aeroyu onu duzelticem altinda falan boyle kapatacagim bikac yer var. celik muhafazaya donmuyorum inatla aero bozulmasin diye. Damlaya damlaya gol olur ;)

Doğukan saolasın görüşlerin için :)

Burada şehir içinde sıkıntı olmaz ztn. Servis zamanı veya İstanbul'a yine bir yolum düştüğünde Yüncüler de hallettiririm ben onu.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankaraya gelsen 5dk da hallederim abi dremel sagolsun :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara ya bi gelebilsem zaten. gidelecek o.kadar yer gorusulecek o kadar kisi ve yapmayi planladigim o kdr is var ki. en az bir ay kalmam gerek :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;502845
O fabişi geçen bi görünüp bi kaybolan vrsçi hanımefendi aldı. Eski cupracı olan :)

Tanımıyorum kendisi ama biraz takip etti sanırım paşaoğlundan birisi aldı arabayı sonra methanol falan takılmış biraz daha gıdıklanmış o başka birisine satmış falan 4-5 kere el değiştirdi o araba ama acayip keyifliydi :D

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Halen dikdörtgen değilde 1-1 Oval uçların daha güzel olıcağının taraftarıyım :) ama nasıl duruyor bide görsem...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;502853
Tanımıyorum kendisi ama biraz takip etti sanırım paşaoğlundan birisi aldı arabayı sonra methanol falan takılmış biraz daha gıdıklanmış o başka birisine satmış falan 4-5 kere el değiştirdi o araba ama acayip keyifliydi :D

Bu tip arabalar zaten performans amacıyla üretiliyor ve herşeyiyle mükemmeller, alanlar niye bu kadar kurcalar ki?
 Yıllardır ararım, ne fabia vrs, ne octi vrs , golf 1.8 gti, ne ibiza fr, cupra falan da orijinaline denk gelmedim...bir de güzel bişey yapmışlar gibi sıralamışlar eklentilerini, 40-50 lira da para isterler...Al, elinde patlasın işi...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;502860
Bu tip arabalar zaten performans amacıyla üretiliyor ve herşeyiyle mükemmeller, alanlar niye bu kadar kurcalar ki?
 Yıllardır ararım, ne fabia vrs, ne octi vrs , golf 1.8 gti, ne ibiza fr, cupra falan da orijinaline denk gelmedim...bir de güzel bişey yapmışlar gibi sıralamışlar eklentilerini, 40-50 lira da para isterler...Al, elinde patlasın işi...

Abi bi süreden sonra o güçler bile insan için sıradanlaşıyor malum biraz doyumsuzuz olduğumuzdan daha fazlasını istiyorum bi nedeni bu diğeride hobi diyelim insanlar otomobille uğraşmayı seviyor motorlarda genede buna müsade ettiğinden nede olmasın diyor herkes :)

En basıtınden 1.8T motorda blok sabitken turbo ve yazılım farkıyla 150-180-225hp versiyonları mevcut ve adamlar forged teknolojisi ile imal etmişler stock motor 350 hp kaldırabiliyor.Benzer durum yeni TSI lar içinde geçerli :)

1.6TDI lar da bu şekilde mesela blok aynı ama güç seçeneği olarak 90-105-115-150 hp seçenekleri var yurt dışında :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;502827

Bunun gibi birşey yaptırmak istersek kaça patlıcak
1500 tl tutuyor hepsi