škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çift Çıkış Tamamdır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg de de bu dediklerinizi rahatlikla yapabilirsiniz. Hatta egzozlu dsg de guzel bir patlama sesi geliyor vites gecislerinde ;)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;502808
Yav aslında en güzeli Manuel almak,derdi yok sıkıntısı yok.

Şimdi Manuel bir arabam olsaydı tam kazanın ordan açtırırdım,çift egzozu da bağlardım(+2 hp geldi :),ses gene fazla gelmeyeceği için Milletten de küfür yemeyiz.

Tekirdağ'a gider Emre yüncülerde +35 hp yazılımı yaptırırdım.

Güzel bir Hava filtresi takardım.

19 inç vrs jantları.

Ve istanbul park fedaisi olarak turlardım,ah ah

Bir sonraki arabamı Manuel alıcam kafaya koydum gibi.hatta 1.2 de değil 1.4 tsı 150 hp liklerden alacağım.

Kulağa o kadar güzel geliyor ki...
Dediğiniz kadar kolay olsa keşke :) cebe nasıl güzel gelicek merak ediyorum :D

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: DDŞ!;502810
Dsg de de bu dediklerinizi rahatlikla yapabilirsiniz. Hatta egzozlu dsg de guzel bir patlama sesi geliyor vites gecislerinde ;)

Sırf egzoz olsa iyi de yazılım işi çok düşündürüyor,şanzıman sıkıntılı biraz gıdıklıyınca kavrama elime gelicek.yoksa bir dakika durmam.
Malum sıkıntı olmayacak değerler yüklüyoruz deselerde,şanzıman titremeye başlıyınca abi yazılım yapmışsın senin arabanın garantisi bunu kapsamaz diyip geçiyorlar:(

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;502808
Yav aslında en güzeli Manuel almak,derdi yok sıkıntısı yok.

Şimdi Manuel bir arabam olsaydı tam kazanın ordan açtırırdım,çift egzozu da bağlardım(+2 hp geldi :),ses gene fazla gelmeyeceği için Milletten de küfür yemeyiz.

Tekirdağ'a gider Emre yüncülerde +35 hp yazılımı yaptırırdım.

Güzel bir Hava filtresi takardım.

19 inç vrs jantları.

Ve istanbul park fedaisi olarak turlardım,ah ah

Bir sonraki arabamı Manuel alıcam kafaya koydum gibi.hatta 1.2 de değil 1.4 tsı 150 hp liklerden alacağım.

Söylediğiniz egzoz uygulaması için DSG bir engel değil. Bence yapılabilir bir uygulama. Filtre de öyle, güzel bir CAI ile blow off sesi almanız olası. Ancak saydıklarınızdan yazılım DSG için, 19'' jantlar da hem konfor hem kullanım zorluğu hem de 1.2 motora getireceği yük için tercih etmezdim.

Yinede soft bir yazılımla DSG korunabilir o da ayrı bir durum :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;502812
Kulağa o kadar güzel geliyor ki...
Dediğiniz kadar kolay olsa keşke :) cebe nasıl güzel gelicek merak ediyorum :D

Geçen 34 rs 191 plakalı forumdan kerem di galiba onun arabasını gördüm,yanımdan füze gibi geçti.

Açık egzoz yapmışlar,sarı Subaru jantları yazılım,büyük turbo,hava filtresi de vardır.böyle hayran kaldım.yetişiyim diye gazladım ama yetişemedim :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;502814
Söylediğiniz egzoz uygulaması için DSG bir engel değil. Bence yapılabilir bir uygulama. Filtre de öyle, güzel bir CAI ile blow off sesi almanız olası. Ancak saydıklarınızdan yazılım DSG için, 19'' jantlar da hem konfor hem kullanım zorluğu hem de 1.2 motora getireceği yük için tercih etmezdim.

Yinede soft bir yazılımla DSG korunabilir o da ayrı bir durum :)

İşte hocam hayaller paris hayatlar istanbul,ya vrs almak lazım yada makyajlı octavia da bu dediklerimi yapabilirim.

Aklımdaki ilk fikir anahtardaki plastik kısmı krom yaptırmak,vw servisleri 35 tl fiyata satıyorlarmış.Erel'i arayıp almak istiyorum.

Bulabilirsem konusunu açacağım.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;502817
Geçen 34 rs 191 plakalı forumdan kerem di galiba onun arabasını gördüm,yanımdan füze gibi geçti.

Açık egzoz yapmışlar,sarı Subaru jantları yazılım,büyük turbo,hava filtresi de vardır.böyle hayran kaldım.yetişiyim diye gazladım ama yetişemedim :)

Emek harcayan yapıyo işte napıcaksın :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@skoda2 dsg den bu kadar korkmayin 280nm civarinda soft bir yazilim ve bilincli bir kullanimla hicbir sikinti yasamazsiniz. En fazla dsg nin balatalari (kavramalari) 100binde bitecegine 90binde biter bu olur. Yazilim yapsaniz da yapmasaniz da bitecek eninde sonunda. Hicbir arabayi omur boyu periyodik bakimla kullanamazsiniz sonucta

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;502821
@skoda2 dsg den bu kadar korkmayin 280nm civarinda soft bir yazilim ve bilincli bir kullanimla hicbir sikinti yasamazsiniz. En fazla dsg nin balatalari (kavramalari) 100binde bitecegine 90binde biter bu olur. Yazilim yapsaniz da yapmasaniz da bitecek eninde sonunda. Hicbir arabayi omur boyu periyodik bakimla kullanamazsiniz sonucta

Eski yeti son zamanlarda kavramı titremeye başlamıştı ve araba 15.000 km de idi :(

Geçen sattığım octavia sahibi aradı abi bu arabanın mekatroniki gitti dedi,allahtan garantiden hallettiler.

Yani anlıcağınız biraz korkmaya başladım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelsiiiin Taaaazeleeer

son resim sanırım çekimden ama güzel görünmemiş bence :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bunun gibi birşey yaptırmak istersek kaça patlıcak

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle difizör değişecek ve VRS difizörü almanız gerekecek

Tabii VRS difizör üzerinde park sensörleri yok. O nedenle orjinal park sensörleriniz sizin difizörden sökülecek, tamponda sensörler için yer açılacak ve yeni yerlerine montajı yapılacak.

VRS egzoz kafalarının fiyatını da unutmamak lazım

:)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;502828
Öncelikle difizör değişecek ve VRS difizörü almanız gerekecek

Tabii VRS difizör üzerinde park sensörleri yok. O nedenle orjinal park sensörleriniz sizin difizörden sökülecek, tamponda sensörler için yer açılacak ve yeni yerlerine montajı yapılacak.

VRS egzoz kafalarının fiyatını da unutmamak lazım

:)

Paraya kıyıp böyle yaptırmalı ama max 500-600 tl verilir 1.000 tl ya çıkarsa çok gelir gözüme.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1000₺ yi bulur. Can abi gule gule kullan. Arabanin rengine bittim. Sana bi pleksi plakalikla app sart ama

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bide felaket tellaligi yapiyim araya kaynamis. O cikardigin plastikler aerodinamik parcalar egzoza gore kesip yerine koy bence ;)