škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da vw özel servis arayanlara tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkale

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.özellikle forumlarda veya fan klüplerde ortak bir sorun ve ayarış var."işini doğru dürüst yapan usta".ben sonunda buldum ve tavsiyede etmek istiyorum.Ankara'da 2,Muğla'da 2 usta eskittikten sonra sonunda eskilerin bulamadığı hatta olası sebep şudur diye ahkam kestikleri arızanın aslında çok basit olduğunu öğrendim Latif ustadan.arabam 2001 Fabia Comfort 75 kw.rölantide titreme,istop etme ve birde motor arıza ışığının tek bir arıza koduyla yanması sorunları için epeyce uğraştım.her seferinde arıza tanımlaması yapılıyor ama çözüm bulunamıyordu!? ilginç olansa arızayı bilip kaynağını bulamamaktı tabiki.yukarıda sözünü ettiğim 4 ustanın 2'si Skoda özel servis diğerlierinden bir taneside Skoda yetkili servis.
uzun lafın kısası işlerini güzel yapıyorlar.hatta beni mahçup edecek derecede iyiler.sakın ola birileri tutupta "orada çalışan bir akrabanmı var" "arkadaşınınmı servisi" diye üzücü şeyler söylemesin.bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.iyide yaptım.
Servisin adı Gen Oto.orada Latif usta var.numarası 0 537 741 10 76.Ostim'e çok yakın.daha doğrusu Ostim'le 88 oto sanayi arasında kolay bir yerde.
Skoda'dan Porche'ye kadar anlamadıkları araç yok.ustanın dediğine göre "yeterki arıza olsun buluruz.bulana kadar uğraşır yine buluruz ve tamir ederiz" slogan gibi.
sarı Fabia'sı olan Murat gönderdi dersenis mutlaka özellikle ilgilenecektir.

herkese kazasız,belasız sürüşler.

Çevrimdışı mkale

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;397713
Aracınızın arızası neymiş?

benzin pompasının hatalı takılması ve ayrıca benzin filtresinin 3,5 olması gerekirken 6,5 bar takılması.

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mkale

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle