škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Ticarîyi Alak Ağalar?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;281165
Fiorino demen mi Kadirim?

Fiorino amacına göre biraz pahalı geliyor yeri geldiğinde dobloyu yada dacia yı ağzına kadar doldurursun acımazsın :) Burdaki bir çok beyaz eşya firması açık kabin dacia kullanıyor ve gördüğüm kadarıyla çokta memnunlar hem fiyatıda uygun masraf desen çıkarıcak bir durumu yok motor zaten reno motoru ama öncelik doblo olsun yeni doblo hem kullanan hemde iş için gerçekte güzel bir tercih :ok:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abıcım bu yaz ben epey dacıa logan kullandım.fındık ayında arkasına 10 cuval sıgdıra bıldım en fazla (agzına kadar dolu).sureklı fındılıga gır harmana gıt bosalt dön gerı yukle suya gıt fln derken epey bı kullanma fırsatım oldu aracı.valla abı essek nıyetıne bınebılecegın bır arac.vur kır bısey yok (bı keresınde ön sol kapı bozulmustu kapanmıyodu.suya gıtmıstım dönerken bı elım kapıda bı el dreksıyon vıdes arasında gıdıp gelıyodu iftar vaktıydı :++:) hem zaten renault secenegını bence dırek ele.cunku dacıa ıle aynı araba.dıs görunus farkı var.göruntuyu ne yaapacan sahsına bınmek ıcın almıyorsunkı.zaten hıc yakmıyorlar.gösterge tek cızgı gösterıyodu mazotu ben o mazotla en az 2 gun kullanıyodum aracı tepe tepe hatta daha kullanırdımda ne olur ne olmaz dıye dolduruyorduk.

dıger seceneklere bısey dıyemem ama renault ve dacıa arasında dacıa.