škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 superb ön panjur

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı talhacavusoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 active paket superb ön panjur çok yavan duruyor bunun için daha önceden krom uygulaması yapan arkadaş var mı varsa kullandığı malzeme özellikleri vs nedir yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı gkhn1256

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir kac yerde çikma mikelajli on panjur var 250 tl civari. Bende far dizayn arastirmasi yapiyotum fakat bi fiyat alamadim

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Koçtaş tan 10 tl ye kuvvetli yapışkanlı nıkelaj bant alarak orijinale uyumlu keserek aynı boyutta uyguladım hiçte fena olmadı 7 ay oldu hiç sorun çıkmadı tazyikli yıkamada veya yüksek süratlarda hiçbirşeyi olmadı resimleri yakında paylaşırım

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;635242
Koçtaş tan 10 tl ye kuvvetli yapışkanlı nıkelaj bant alarak orijinale uyumlu keserek aynı boyutta uyguladım hiçte fena olmadı 7 ay oldu hiç sorun çıkmadı tazyikli yıkamada veya yüksek süratlarda hiçbirşeyi olmadı resimleri yakında paylaşırım

Bende yapmıştım uygulumayı gerçektende 3-5 ay gayet iyiydi. ancak bir süre sonra uclarından kalkmaya başladı. Bence orjinal yada çıkma daha uygun olacaktır.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;635278
Bende yapmıştım uygulumayı gerçektende 3-5 ay gayet iyiydi. ancak bir süre sonra uclarından kalkmaya başladı. Bence orjinal yada çıkma daha uygun olacaktır.

resimleri bekliyor olacağım ayrıca aklıma takılan nokta şu bu uygulama panjur üzerindeki kısımların çıkıntılı olanına mı yapılıyor yoksa o çıkıntının yanındaki kısıma mı yapılıyor çıkıntılı kısım ise sıkıntı yok geçmeli malzeme kullanılır ama diğer taraf ise eni kaç cm bilgi verirmisiniz?

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çıkıntılı olan kısım piyano black gibi görünen yerlere uygulamayı yapınız. ben 8 aydır canavar gibi kullanıyorum.

Alıntı yapılan: talhacavusoglu;635290
resimleri bekliyor olacağım ayrıca aklıma takılan nokta şu bu uygulama panjur üzerindeki kısımların çıkıntılı olanına mı yapılıyor yoksa o çıkıntının yanındaki kısıma mı yapılıyor çıkıntılı kısım ise sıkıntı yok geçmeli malzeme kullanılır ama diğer taraf ise eni kaç cm bilgi verirmisiniz?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Orta bölüme uygulama basit durdu, sonradan yapıldığı belli oldu bende farklı bir malzeme kullandım
« Son Düzenleme: 26 Mart 2018, 19:00:05 Gönderen: ringcep »

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;635314

Orta bölüme uygulama basit durdu, sonradan yapıldığı belli oldu bende farklı bir malzeme kullandım

güzel olmuş eline sağlık ama orta kısım işi biraz berbat etmiş :)

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wolowow;635299
çıkıntılı olan kısım piyano black gibi görünen yerlere uygulamayı yapınız. ben 8 aydır canavar gibi kullanıyorum.

Kaç mm nikelaj kestiniz