škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı kilidi açılınca öndeki ışık sorunu ??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar önde gözlüklüğün önünde ışık var malum , arabanın içinde aydınlatma ışığı olmadığı için kapalı otoparkta ve gece binerken içeriyi göremiyorum. Kapı kilidini açınca arkadaki iç aydınlatma ışıkları yanıyor ama öndeki yanmıyor( öndeki ışık kapısı açık araba sembolünde). istedğim şey ise  kapıları açınca yanması , arabayı çalıştırınca sönmesi mantıklı olarak ... ama arkalar dediğim gibi olurken öndeki ışık yanmıyor. hatta arkadakiler de kapısı açık araba sembolünde bu neden böyle ya ? arabaya binince her yer karanlık el yordamı ile buluyom usb yi auxu :(   sonra kapısı açık araba sembolüne alınca ışık hiç sönmüyor yazılımı mı unuttular naptılar çok saçma...

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;534385
Arkadaşlar önde gözlüklüğün önünde ışık var malum , arabanın içinde aydınlatma ışığı olmadığı için kapalı otoparkta ve gece binerken içeriyi göremiyorum. Kapı kilidini açınca arkadaki iç aydınlatma ışıkları yanıyor ama öndeki yanmıyor( öndeki ışık kapısı açık araba sembolünde). istedğim şey ise  kapıları açınca yanması , arabayı çalıştırınca sönmesi mantıklı olarak ... ama arkalar dediğim gibi olurken öndeki ışık yanmıyor. hatta arkadakiler de kapısı açık araba sembolünde bu neden böyle ya ? arabaya binince her yer karanlık el yordamı ile buluyom usb yi auxu :(   sonra kapısı açık araba sembolüne alınca ışık hiç sönmüyor yazılımı mı unuttular naptılar çok saçma...

Merhaba kapıyı açınca öndeki aydınlatmada yanıyor ışık analtarını en sağa al araba resmi gözükecek şekilde şekli biraz ters çizmişler bize göre

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;534385
Arkadaşlar önde gözlüklüğün önünde ışık var malum , arabanın içinde aydınlatma ışığı olmadığı için kapalı otoparkta ve gece binerken içeriyi göremiyorum. Kapı kilidini açınca arkadaki iç aydınlatma ışıkları yanıyor ama öndeki yanmıyor( öndeki ışık kapısı açık araba sembolünde). istedğim şey ise kapıları açınca yanması , arabayı çalıştırınca sönmesi mantıklı olarak ... ama arkalar dediğim gibi olurken öndeki ışık yanmıyor. hatta arkadakiler de kapısı açık araba sembolünde bu neden böyle ya ? arabaya binince her yer karanlık el yordamı ile buluyom usb yi auxu :( sonra kapısı açık araba sembolüne alınca ışık hiç sönmüyor yazılımı mı unuttular naptılar çok saçma...

kardeşim kilidi açınca bütün ışıklar yanıyor.bu arada ışığı ayarlamakta ilk başta bende sorun çektim butonu bi tarafa çektiğinizde boşluk kısımda görünen sembol ne ise onu uyguluyor.onceki aracımda bi düğme vardı basıyordum yanıyordu bu baya estetik ve ilginç geldi o yüzden :) bunda sıkıntı yoksa eğer kapı açma sembolüne değil de direkt ışık sembolüne getir orda sorun yoksa ampul çalışıyorsa butonun sıkıntılı olabilir.inşallah sorununa çözüm olur

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağ olun hangi buton görünüyorsa onun işlevsel olması hiç aklıma gelmedi 2 aydır ilk defa aklıma sormak geldi sağ olun çok teşekkürler :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;534388
Sağ olun hangi buton görünüyorsa onun işlevsel olması hiç aklıma gelmedi 2 aydır ilk defa aklıma sormak geldi sağ olun çok teşekkürler :)

rica ederim sorunu basitçe halledebildiysek ne mutlu :)