škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartGate hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba
öncelikle herkezin mübarek kurban bayramı kutlu olsun. Skoda internet sitesinde smart gate ile ilgili araç anlık verilerinin telefonda gösterilmesi ve birçok aplikasyonlardan bahsedilmiş. birde wi-fi ile demiş. telefonu nasıl wifi ile bağlayacağız aracımızda wifi sistemi var mı? yoksa ayrı parça mı gerekiyo biraz araştırdım 6V0 063 218 kodlu bir parça var bunu mu almamız gerekiyor. bilgisi olan arkadaşların yardımcı olacağını umuyorum.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;534349
Merhaba
öncelikle herkezin mübarek kurban bayramı kutlu olsun. Skoda internet sitesinde smart gate ile ilgili araç anlık verilerinin telefonda gösterilmesi ve birçok aplikasyonlardan bahsedilmiş. birde wi-fi ile demiş. telefonu nasıl wifi ile bağlayacağız aracımızda wifi sistemi var mı? yoksa ayrı parça mı gerekiyo biraz araştırdım 6V0 063 218 kodlu bir parça var bunu mu almamız gerekiyor. bilgisi olan arkadaşların yardımcı olacağını umuyorum.
Merhaba hocam sizinde bayramınız mübarek olsun. Bildiklerimi aktarayım. Öncelikle SmartGate ayrı bir opsiyon araçla Wifi üzerinden bağlantı yapıp skodanın play store da yayınladığı SmartGate ile kullanabilen yazılımları var. Gerekli mi gereksiz mi tercih meselesi tabi :)

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
TR deki araçların hiç birinde SmartGate yok. Opsiyon olarak alınabiliyormu bilmiyorum ama opsiyon listesinde de gormedim.  SmartGate araç uzerinde gelen multimedya sistemine ek olarak ayrı bir parca şeklinde takılıyor. Arac ile ilgili verileri akilli telefon uzerinden bir uygulama ile gormenizi saglıyor. Bunun dısında baska bir esprisi yok.. Ucuz bir opsiyonsa alınır..

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;534359
TR deki araçların hiç birinde SmartGate yok. Opsiyon olarak alınabiliyormu bilmiyorum ama opsiyon listesinde de gormedim.  SmartGate araç uzerinde gelen multimedya sistemine ek olarak ayrı bir parca şeklinde takılıyor. Arac ile ilgili verileri akilli telefon uzerinden bir uygulama ile gormenizi saglıyor. Bunun dısında baska bir esprisi yok.. Ucuz bir opsiyonsa alınır..

merhaba
fiyatı tam bilmiyorum yetkili servisten soramadım ancak yurt dışı fiyatları 150-200$ civarı

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle