škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, bende bir seat sever olarak vag grubunda Yeni Fabia ile yakından ilgileniyorum :) Adım Emrah, İstanbul da yaşıyor 29 yaşındayım, özel bir şirkette teknik destek uzmanı olarak çalışıyorum.Şuan aracım  Seat Leon Mk2 2006 model style versiyonu.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;529202
Merhaba, hosgeldiniz,

Merhaba, hoşbulduk.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz hocam yavaş yavaş fabia kullanıcıları artıyo dizel mi benzin mi düşünüyorsunuz :)

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;529205
Hoşgeldiniz hocam yavaş yavaş fabia kullanıcıları artıyo dizel mi benzin mi düşünüyorsunuz :)

Hoşbulduk, aklımdaki 1.2 Tsi Dsg Style Cam tavan Yarış Mavisi- gümüş çift renk  :)

@azureusecz hoşbuldum.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2015, 08:52:34 Gönderen: Le10idas »

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Forumu bir süredir takip ediyorum ki neler olup bitiyor,neler konuşuluyor bilgi almak amaçlı.En çok bilgi bu site de mevcut skoda lar ile ilgili de.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Le10idas;529209
Hoşbulduk, aklımdaki 1.2 Tsi Dsg Stlye Cam tavan Yarış Mavisi- gümüş çift renk  :)

@azureusecz hoşbuldum.
Hayırlısı olur inşallah ben dizel kullanıcısıyım çok km yapacaksanız düşünmeniz de fayda var :)

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Le10idas;529209
Hoşbulduk, aklımdaki 1.2 Tsi Dsg Style Cam tavan Yarış Mavisi- gümüş çift renk  :)

@azureusecz hoşbuldum.

Hocam hem cam tavan hem çift renk olabiliyor mu? sadece aynalarınız gümüş olacak sanırım bu durumda.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;529205

Alıntı yapılan: winstoncash;529213
Hocam hem cam tavan hem çift renk olabiliyor mu? sadece aynalarınız gümüş olacak sanırım bu durumda.

Aracını oluştur kısmında böyle bir araç oluşturuluyor ama bayii ye gidip özellikle sormadım.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;529212
Hayırlısı olur inşallah ben dizel kullanıcısıyım çok km yapacaksanız düşünmeniz de fayda var :)

Sadece haftaiçleri çalışıyorum ki muhtemelen hanım da öyle çalışacak.Günlük maks gidiş geliş 20 km yapacağım.2 hafta da bir Adapazarı sene de 2 kez de Amasya ya giderim muhtemelen.Ama bir huyum vardır İstanbul içi otoyolda çok hızlıyken şehir dışı hangi yol olursa olsun 110 u geçmeden kullanırım :)

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Le10idas;529216
Sadece haftaiçleri çalışıyorum ki muhtemelen hanım da öyle çalışacak.Günlük maks gidiş geliş 20 km yapacağım.2 hafta da bir Adapazarı sene de 2 kez de Amasya ya giderim muhtemelen.Ama bir huyum vardır İstanbul içi otoyolda çok hızlıyken şehir dışı hangi yol olursa olsun 110 u geçmeden kullanırım :)
Benzin mantıklı o zaman hayırlısı olsun. Uzun yol farklı ya bi hıza sabit kalıp güzel güzel gidicen uçmanın kaçmanın 1 saat erken gitmek için tehlikeye atmaya gerek yok :)

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;529218
Benzin mantıklı o zaman hayırlısı olsun. Uzun yol farklı ya bi hıza sabit kalıp güzel güzel gidicen uçmanın kaçmanın 1 saat erken gitmek için tehlikeye atmaya gerek yok :)

Adapazarına bile 2 mola ile giderim :) Cruise control bu anlamda çok işe yarıyor.Biraz da olay tahammül duvarı ile alakalı İstanbul içi çok saçma salak araç kullanıcısı (sözüm meclisten dışarı ) olduğundan tahammül az oluyor ama uzun yolda daha inisiyatifli davranılabiliniyor.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beni şaşırtan bir durum da nedir arkadaşlar bilginiz varmı bilmiyorum.Seat İbiza için şuanda 1.2 Tsi dsg üretmiyor ve üretmeyeceği de söyleniyor.Bu durumda mevcut stokları Fabia için kullanmışlar ve Fabia ya yönelmişler artık diyebilir miyiz ?

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: winstoncash;529213

Kafama takılmıştı bu soru, Skoda Altur Bahçelievler de satış danışmanı bir beyefendi ile görüştüm teleonda.Detaylı bilgi sonucu çift renk ve cam tavan olabiliyor m uş özel sipariş bekleme süresi 10 hafta imiş.