škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeter artık ne zaman gelicek bu combi

Ziyaretçi · 19 · 4155

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
:mad: yüncülere mesaj atıyorum geri dönüş yok kullanıcı başlığı zaten pasif neden cevap alamıyorum

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüce otodan daha net bir cevap alabilirsiniz, skoda nın internet sayfasından iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Çevrimdışı Sselim

• Her daim umut
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet aynı hüsranı bende yaşıyorum.
Neden getireceğiz deyip getirmezler anlamıyorum

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu isler hep boyledir. Elimizde olmayan bizden kaynaklanmayan sebebler deyip gecistirirler.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi  bence epey gelmez. Numunelik gelen 1-2 araç hariç tutuyorum çünkü forumlardan alanlar olduğunu gördüm. Yüce Auto Rapid Spaceback kasa yenilemeden önce elindeki tüm stoğu eritmek isteyecektir diye düşünüyorum. Bence fabia combi getirmek kendi ayağına sıkmak gibi:)
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2015, 11:51:53 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı Sselim

• Her daim umut
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yahu rapid spacebackle ne alakası var combinin anlamıyorum. Ben kombiyi Bagaj hacmi için istiyorum.

Nasıl bir politika anlamıyorum.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sselim;527956
Yahu rapid spacebackle ne alakası var combinin anlamıyorum. Ben kombiyi Bagaj hacmi için istiyorum.

katılıyorum:ok:

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış bakmadıysam fabia combi 505 litre bagaj, spaceback 550 litre, ki fabia combiye spaceback, Alcanzar üyemizin de dediği gibi iyi bir alternatif bence

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hem alternatiftir, hemde ne kadar talep olur, ne kadar satılır bunlar sıkıntı.

Skoda her ne kadar son zamanlarda satışlarını artırmış olsa da özellikle B segmentinde yani Fabia için piyasada ciddi rakipler var.

Bu rakipler kalite veya başka sebeplerle daha çok satmıyor. Sebep genel algı .

Son aylarda B segmenti araç satışlarına bakıldığında birçok marka Skoda'ya göre daha fazla hatta çok daha fazla araç satmış.

Hal böyle olunca Skoda'nın pastadan aldığı bu payı kabullenip buna göre bir satış politikası, yani tek kasa üç motor seçeneğine devam etmesi normaldir.

Lafın kısası Fabia Combi Türkiye'de bence satmaz ...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;527986
Yanlış bakmadıysam fabia combi 505 litre bagaj, spaceback 550 litre, ki fabia combiye spaceback, Alcanzar üyemizin de dediği gibi iyi bir alternatif bence

Rapid sedan 550 lt

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sselim;527956

Ben sadece bir tahminde bulundum tabi. Ancak düz mantıkla ilerlersek Fabia Combi'yi getirdiği zaman TDI seçeneğine ağırlık vermek zorunda. 1.4TSI ve 1.4TDI gibi iki motor seçeneği olur diye düşünüyorum. Türkiye'de ilk gelenlerden alan arkadaşlar da dolu ve 17 jant seçenekli araçtan bahsetmişler. Fabia'nın 1.4TDI DSG Style satış fiyatı 64.900TL olduğuna göre Fabi Combi'ye biçecekleri fiyatı tahmin etmek zor değil. Bekleyip Spaceback stoklarını eritmek  daha makul gibi duruyor. Aracı bayide gördüm cam tavanlı falan oldukça havalı.  1.4TSI DSG 125bg araç cam tavanıyla 64.000tl! Bu forumda da Fabia almaya gidip bayiden Rapid'le dönen birçok kişi var:)

Çevrimdışı Sselim

• Her daim umut
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;528098
Ben sadece bir tahminde bulundum tabi. Ancak düz mantıkla ilerlersek Fabia Combi'yi getirdiği zaman TDI seçeneğine ağırlık vermek zorunda. 1.4TSI ve 1.4TDI gibi iki motor seçeneği olur diye düşünüyorum. Türkiye'de ilk gelenlerden alan arkadaşlar da dolu ve 17 jant seçenekli araçtan bahsetmişler. Fabia'nın 1.4TDI DSG Style satış fiyatı 64.900TL olduğuna göre Fabi Combi'ye biçecekleri fiyatı tahmin etmek zor değil. Bekleyip Spaceback stoklarını eritmek  daha makul gibi duruyor. Aracı bayide gördüm cam tavanlı falan oldukça havalı.  1.4TSI DSG 125bg araç cam tavanıyla 64.000tl! Bu forumda da Fabia almaya gidip bayiden Rapid'le dönen birçok kişi var:)

Hala spaceback ile combinin rakip olduğu gibi bir düşünceyi kabul edemiyorum.

Normal radipe gelince de style paket 1.2tsi 90 bg seçeneğini getirmiyorlar. Dolayısıyla Combi 1.2tsi 90bg gelirse rapidi neden etkilesin ki!!!

Ya da baştan getirmeyeceğiz deselerdi arkadaş.

Umutlandık biz :D:D

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Combi var.. Sanırım Türkiye de sadece 2 kişide var birisi bende =). Birisi kırmızı renk fuara çıkan araç. Diğeride beyaz renk, tırdan indirdikleri gün aldım el değmeden =).. Bendeki beyaz olanı.

Bağaj hacmi 530lt bu arada.

Çevrimdışı Sselim

• Her daim umut
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;528445
Bende Combi var.. Sanırım Türkiye de sadece 2 kişide var birisi bende =). Birisi kırmızı renk fuara çıkan araç. Diğeride beyaz renk, tırdan indirdikleri gün aldım el değmeden =).. Bendeki beyaz olanı.

Bağaj hacmi 530lt bu arada.

Gerçekten mi? Foto atabilir misin?

Style paket mi?

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sselim;528106

Ya da baştan getirmeyeceğiz deselerdi arkadaş.

Umutlandık biz :D:D

Katılıyorum
:D :D