škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabami sattim fabia istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi bayii den alınır  fabia 3 1.2 tsi DSG.

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Reklam olur mu bilmem ama ben özaydin dan aldım. Çokta memnun kaldım.

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
özaydında arkadaşım çalışıyor. bayaa ilgilileniyorlar... bende fabia 3 alacağım aralık ayını bekliyorum. belki kampanya felan yaparlar... şuan ki fiyatı sınıfının üstünde bir fiyat

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende mayıs ayında yükselenden aldım bahçelievlerden gayet memnun kaldım servisi falan çok iyi nerden alırsan alda avekten alma sakın dostum fabia yı alma arifesinde avekte dolandırıldım çünkü farketmesek gidiyorduk güme.Sonra yükselenden gittim aldım. Bir dediğimi ikilemiyorlar itiraz etmiyorlar.Geçen 3000 km kontrol ü için gittim biraz 25 dakika bekledim o arada çay kahve ikram ettiler işte satış danışmanımla görüştük masasına davet etti.

O arada superb e baktım ettim.Özaydın ı da çok duyuyorum herkesten arkadaşımda nisanda alturdan superb aldı oda memnun kalmış dediğim gibi hocam avek dışında al istediğin yerden aşırı suratsızlar 500 lira kapora verdik diye adamlarla mahkemelik oluyorduk nerdeyse satış müdürü ile girdik birbirimize.Deselerki avekten bedava araba vereceğiz yine gidip almam o kadar diyim :)
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2015, 17:10:15 Gönderen: suleyman90 »

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 4 ay önce Sultanbeyli Çakıroğlundan aldım, bi alternatif olabilir sizin için.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya çağ otomotivde beyaz tavan beyaz ayna beyaz beam jantlar olan 56.500 istedi. Özel üretimmis eğer fiyatta anlaşirsak  almak istiyorum. Ilginize teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2015, 13:06:39 Gönderen: mrt03mrt03 »

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;527466
Antalya çağ otomotivde beyaz tavan beyaz ayna beyaz beam jantlar olan 56.500 istedi. Özel üretimmis eğer fiyatta anlaşirsak  almak istiyorum. Ilginize teşekkür ederim

1.2 110 dsg style araç muhtemelen ama 53.200 liste fiyatı desek aracın üstünde 3.400 TL opsiyon var jantlar 1.200 lira desek yine bence pahalı gibi geldi bana.Cam tavan vs yoksa o fiyat mantıksız.