škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 Cam Tavan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Bugün yeni aranıza katıldım...
Skoda Fabia 3 araştırması içindeyim. Kısmetse Aralık ayı gibi 1,2 TSI DSG / 110 HP Style  sipariş vermeyi düşünüyorum. (yarış mavisi) Arkadaşım bir skoda bayiinde çalışmakta. Geçen cumartesi gidip aracı test ettim... Gayet başarılı olmuş. Sizlere birşey danışmak istiyorum. Cam Tavan çok güzel duruyor. Yalnız araç içini çok sıcak yaptığı söleniyor. Çünkü tavanda kullanılan sürgü çok ince... Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirlermi ?

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mayıs ayında yeti aldım.Cam tavan bir sorunla karşılaşmadım.Bir fark göremedim ama çok zevkli araç içi ferah oluyor. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda var gerçekten sıcak yapıyor bende film çektirmeyi düşünüyorum ama yinede içeriye kattığı hava bir başka

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet bende test aracında cam tavanlı kullandım. Gerçekten çok güzel duruyordu. Ama işte bayiide çalışan arkadaşım Rapid kullanıyor. Özellikle yaz aylarında araç içinin çok sıcak olduğunu sölüyor. Cam filmi çözüm olmayabilir...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peugeot 508SW cam tavanlı vardı firmada. Fuar alanında açık otoparka park edip sürgüyü de kapatmayınca, öğle saatinde içine binememiştik 10 dakika kadar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim icin olmazsa olmaz bir sey bu aracın bırakın içini ferahlastirmasini dışardan baktığınız zamanda aracı daha yakışıklı gösteriyor. Bence her şartta alin. Ayrıca perdesini kapattığınız zaman ciddi anlamda kesiyor gunesi ve sıcağı bence düşünmeden kesinlikle alin.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaliteli bir film bir miktar iş görecektir. Benim sunroofta var film, genellikle perdeyi kapatmıyorum, film ısıyı önlemede yeterli geliyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cam tavan, gerek aracın dışından , gerek içinden çok güzel bir hava katıyor.

Ancak belli süre sonra cam tavandan gelen rahatsız edici trim sesi şikayetleri olduğunu duydum . Fabia için söylemiyorum. Genel anlamda her marka için...