škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kumandadan cam kapatma var mi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadazlar orjinalinde yok sanirim yani benim arabamda yok.22 haziranda aldim aracimi Serviste yada herhangi bir yerde actiran yaptirabilen  varmi

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Boyle birsey bende arıyorum neden koymamışlarki, halbuki cok cetrefilli bir teknoloji olmasa gerek.

Ayrıca aracı stop ettiğinizdede camı acık unuttuysanız eger, kontagı tekrar cevirmeniz gerekiyor cunku camları kapatamiyorsunuz. Aslında aracı stop edildiğinde 15 20 sn camların elektriğini kesmese cok guzel olacakmis. Bu olay 2007 model eski aracımda bile vardı.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten arkadaşlar ben 3,5 aydır kullanıyorum alışamadım şu kontak kapanınca hemen kesilen cam elektriği olayına ve kumandadan cam açamama durumuna. skoda'ya özel bi durum diyecem ama yeti de var bu özellikler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni fabia ile gelen bir maliyet kısma politikası bu. Zira fabia 1 dahil yeni nesil rapidler ve citigo hariç tüm var grubu araçlarda olan bir özellikti bu. Sinekte küçük ama mide bulandırır misali bu aptalca kaliteyi düşürmeler insanı soğutuyor araçtan

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet öyle düşünürsek kötü bir durum fakat o modül her cam için ayrı ayrı koyuluyor fakat
tüm üretilecek fabiaları düşündüğünüz zaman fabrika için 1 dolardan bile olsa nerdeyse binlerce hatta milyonlarca dolara çıkıyor.

Mesala yurtdışı tüm baz versiyonlarda bile smartgate mevcutken türkiye de yok opsiyon da yok paranız olsa bile alıp taktırmanız zor servisler yanaşmıyor bile.Hatta koltuk ısıtma bile var fabia da fakat türkiye paketlerinde yine yok. Cam ısıtma rezistansının en sağ ve soldaki tuşları normalde koltuk ısıtma fonksiyonu hatta kullanım kılavuzunda bile mevcut.