škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 1 Ay devirdim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah Abi mavi ilgi çekiyor ama napalım duamızı okuyup biniyoruz elden bu gelir gerisi Allah a kalmış :)

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla nazar çok kötü bişey, geçen hafta nazara göze geldim, gebze den geliyorum iki defa aynı şekilde yandaki araçla bariyer arasına sıkıştım ama ikisini de ucuz atlattım, birinde abs ile kurtardım, bende araç kamerası da var, eve gidince baktım hatalı da değilim, Allah korusun

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;520375
Valla nazar çok kötü bişey, geçen hafta nazara göze geldim, gebze den geliyorum iki defa aynı şekilde yandaki araçla bariyer arasına sıkıştım ama ikisini de ucuz atlattım, birinde abs ile kurtardım, bende araç kamerası da var, eve gidince baktım hatalı da değilim, Allah korusun

Haklısın abi nazar kadar kötü birşey yok hep arabaya ayet el kürsi okuyup biniyorum valla.

Allah kimsenin başına kaza zeval vermesin.İnan kendini bilmeyen çok insan var abi yollarda lafım genel diye kimse yanlış anlamasın bu arada sanayi ye gidip iki tampon taktıran bir yay taktıran altındaki aracı mercedes bmw sanıyor.

İkinci olarak şahin abi Allah bir daha Tecrübe ettirmesinde ABS ye basınca acil olarak dörtlü flaşör yakıyor mu ?

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ortamda apaçi çok, evin önü rampa biraz eski kara fren arabalarla bi basıyorlar aşağıya doğru(hoş o arabalarla yukarı gazlayamıyorlar), dur desen en az 50 mt kızaklar araba.
Abs devreye girince dörtlü yakmadı, 2-3 farklı zamanda çalıştı ama dörtlü yanmadı, bi daha da inşallah çalışmasına gerek kalmaz
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2015, 03:28:04 Gönderen: blacksea28 »

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;520389
Ortamda apaçi çok, evin önü rampa biraz eski kara fren arabalarla bi basıyorlar aşağıya doğru, dur desen en az 50 mt kızaklar araba.
Abs devreye girince dörtlü yakmadı, 2-3 farklı zamanda çalıştı ama dörtlü yanmadı, bi daha da inşallah çalışmasına gerek kalmaz

Haklısın güzel abim valla.İnşallah ta bir daha ihtiyaç olmaz.

Benim kuzenimde 2013 model ibiza cupra var 1.4 180 BG Dsg araba süper yürüyor diyecek hiç bir şey yok ama gel gelelim frenler kelek gibi değişmiş bakımda sözüm ona ama araba o kadar motor gücüne karşın frenleri çok yetersiz zorlanıyor araç dururken epey. O kadar cupra diye spor model yapıp üzerine 180 BG motor koymayı vag mühendislik sanıyor tamam oda güzel bir başarı ama bu kadar araba yapıyorsun koy seramik delikli soğutmalı fren Allah korusun bir şey olsa araç duramaz yani

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O arabayı biliyorum otopark com test etmişti, motor on numara ama frenler dediğin gibi yakışmamış cupraya, ancak test çok güzeldi izlemeni tavsiye ederim, özellikle sonunu

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;520393
O arabayı biliyorum otopark com test etmişti, motor on numara ama frenler dediğin gibi yakışmamış cupraya, ancak test çok güzeldi izlemeni tavsiye ederim, özellikle sonunu

İzledim abi o testi. Zaten otopark com un en iyi ilk ve son testiydi benim gözümde. burnu çok havalara kalmaya başladı arabaları bazen çok eziyorlar özellikle skoda octavia testleri tam bir rezaletti araba o kadar kötü değil bence işin ucunda maddi birşeyler dönüyor gibi geliyor bana

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;520292
Spaceback aldım, sedanını beğenmedim. Spaceback bana a3 ü andırdığı için hoşuma gitti yoksa önü çok çirkin[emoji23]

Hayırlı olsun fuarda hepsini inceledim spaceback in bagajı hb arabalara göre baya geniş zaten.