škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nazara geldik, ufak bir Hasar yaşadık. Mini Onarım olur mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

Sanırım bizde nazara geldik. Geçtiğimiz günlerde eşim aracı (Yeni Fabia III 1.2 Tsi DSG) kullanırken, kaldırıma ve elektrik direğine sürterek ekteki fotoğraflardaki gibi bir hasar oluştu. Axa sigorta dan Kasko poliçem var ve mini onarım ile bu hasarın yapılabilirliği konusunda sizin bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Not : Bursa-İnegöl de ikamet ediyorum. Eğer Bursa Auto King de bu tarz mini onarım yaptıran arkadaşlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece marşpiyel olsaydı kesinlikle karşılar derdim, zira bir önceki aracımda bu tarz bir hasarı mini inarımls halletmiştim. Üst taraf isi bozabilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanirim otokink de dort mini hasar hakki var hepsini kullanip yapilir sanirim. Kapi yarim parca maspiyelde 60 cm kadar boya olur. Gecmis olsun.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun arkadaşlar. Auto King e mail attım fotoları ama mini onarım ile olamayacağını söyledi. Sanayide ise iyi bir usta 250 tl ye tamamını halledebilecegini söyledi. Sizce kapıda da lokal boya yaptırayım mı? İleri de bu lokal boya çok problem yaşatır mı, yani satış ta? Kapıyı elletmeyip Sadece marspiyeri yaptırayım diye düşündüm. Sizin fikirleriniz nedir?
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 09:47:15 Gönderen: omergunay16 »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun,
En kötü ihtimal kapının altındaki 10 cm lik kusaktan asagısını boyayabilirler, böyle kısmı boyayı yapmak ustalar icin tamamını boyamaktan daha zor, bu yüzden kısmı boya yapmak istemiyorlar, böyle basit bir cizik icin komple boya yaptırmayın bence, marspiyeri mini onarımdan bedavaya yaptırın, kalanıda nazarlık olsun :-)

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Auto King, Marspiyeri mini onarım dan yapmıyor. Büyük olduğundan bahsediyorlar. Bastirayim mı @mustisahin sence?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Niyetsiz yapacakları isten hayır gelmeyebilir, :confused:
birde kaskocunuzla anlasmalı oldugu özel servisleri ögrenip, onlarla görüsün,

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;518399
Niyetsiz yapacakları isten hayır gelmeyebilir, :confused:
birde kaskocunuzla anlasmalı oldugu özel servisleri ögrenip, onlarla görüsün,

Az önce tekrar görüştüm, tekrar baktık fotolara ve sadece maşpiyer kısmını mini onarımdan yapabiliriz diğer kısmı ise ücretli olarak isterseniz yaptırabilirsiniz dediler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;518400
Az önce tekrar görüştüm, tekrar baktık fotolara ve sadece maşpiyer kısmını mini onarımdan yapabiliriz diğer kısmı ise ücretli olarak isterseniz yaptırabilirsiniz dediler.
Marşpiyeli mini onarımdan yaptırın bence; dediğim gibi önceki aracımda o şekilde yaptırmıştım, fazla sıkıntı olacak bir yer değil. Üst kısmı autoking'de yaptırmayın derim, iyi bir kaporta ustasına yaptırın.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;518401
Marşpiyeli mini onarımdan yaptırın bence; dediğim gibi önceki aracımda o şekilde yaptırmıştım, fazla sıkıntı olacak bir yer değil. Üst kısmı autoking'de yaptırmayın derim, iyi bir kaporta ustasına yaptırın.
Evet şimdi tekrar görüştüm ve randevu aldım. Çok yoğun olduklarından 30 Haziran a randevu verebildiler en erken. Sadece marspiyeri yaptırmayı düşünüyorum dediğiniz gibi. Kapı da çok ihtiyaç değil gibi şimdilik, ve açıkçası boyatmak istemiyorum ileride bir sıkıntı yaşamamak adına satarken.

Birde, bu yaptıracağımız mini onarım, tramer kayıtlarında gözüküyor mu?

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;518404
Evet şimdi tekrar görüştüm ve randevu aldım. Çok yoğun olduklarından 30 Haziran a randevu verebildiler en erken. Sadece marspiyeri yaptırmayı düşünüyorum dediğiniz gibi. Kapı da çok ihtiyaç değil gibi şimdilik, ve açıkçası boyatmak istemiyorum ileride bir sıkıntı yaşamamak adına satarken.

Birde, bu yaptıracağımız mini onarım, tramer kayıtlarında gözüküyor mu?

Öncelikle geçmiş olsun toprağım Allah beterinden saklasın. Kasko poliçesi üzerinden mini onarımlar fiyat yazmadan çarpma veya kazaya karışmış şeklinde gösterebiliyor. Bu konuyu sigortacınla görüşmen gerekecektir. Sonuçta ortada bir masraf var.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;518406
Öncelikle geçmiş olsun toprağım Allah beterinden saklasın. Kasko poliçesi üzerinden mini onarımlar fiyat yazmadan çarpma veya kazaya karışmış şeklinde gösterebiliyor. Bu konuyu sigortacınla görüşmen gerekecektir. Sonuçta ortada bir masraf var.
Teşekkür ederim toprağım. Sigortacım ile görüştüm tramer kayıtlarında hiç birşey gözükmeyecek dedi, yaptırdığınız yerde bunu bilir problem olmaz ama siz yinede yaptırırken tramer için uyarın dedi ne olur ne olmaz diye.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sizin yerinizde olsam autoking te yaptırmam ciddi oranda kötü işçilik yapıyorlar o kadar yoğunlar ki şişirip şişirip atıyorlar bizim bir tanıdığın aracını boyadılar 1 haftaya boyanın rengi değişti boyanan yerde. Üst kısmın parasını ödedikten sonra ne anladım ki zaten altında maliyetini çıkarmış olacaklar laf kalabalığı ufacık bir hasar zaten aşağı örnekte de olduğu gibi zaten parasıyla yapmışlar mini onarım hakkını bitirmişler üstelik yapılan iş de rezalet, resmi dolandırıcılık.

Şikayetvar.com dan alıntı

Müslüm B. | 02 Eylül 2014 12:40
Malatya Autoking e aracımı, tamponumun #mini onarım dan yapılması için götürdüm.Bana randevu verildi ve söylenen gün de de götürüp teslim ettim.3.gün aracımın hazır olduğunu söylediklerin de de gittim ve aracımı teslim aldım ve 106 tl de Allianz #kasko nun #mini onarım ı paketi haricin de ödenmesi gerektiğini söylemişlerdi o parayı da ödedim ama eve geldim diğer sabah ön tamponun üstündeki boyanın biraz şiştiğini ve biraz da çatlamış olduğunu gördüm.ikinci günü boyanın şişmesi ve çatlaması beni çok şaşırttı çünkü 2 yıl garanti verdiklerini söylediler.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

https://www.sikayetvar.com/arama/autoking
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 12:53:42 Gönderen: trio »

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;518420
Ben sizin yerinizde olsam autoking te yaptırmam ciddi oranda kötü işçilik yapıyorlar o kadar yoğunlar ki şişirip şişirip atıyorlar bizim bir tanıdığın aracını boyadılar 1 haftaya boyanın rengi değişti boyanan yerde. Üst kısmın parasını ödedikten sonra ne anladım ki zaten altında maliyetini çıkarmış olacaklar laf kalabalığı ufacık bir hasar zaten.

Dostum bilgiler için teşekkürler. Ama zaten bende üst tarafı yaptırmayı düşünmüyorum para vererek. Auto King için bazı yorumlar çok iyi bazı yorumlarda senin bahsettiğin gibi. Sadece maşpiyer i yaptıracağım in boya da çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yinede bilgi için teşekkürler.