škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia3 test videosu bence başarılı bir test

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;514569
Sorry?

Oluyo ya abi ismail terziyi mesela bmw genius boy olarak işe aldı. Arabalardaki yeni ıvız zıvırları falan test ediyolar falan [emoji23]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hâlâ anlamadım ya la!:kiki:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen, and tek yapınca pek güzel olmuyor testler, sinan da olsa iyi olacak, muhabbetler sayesinde sıkılmıyorsun testten ve iki kişinin yorumlaması, aracı keşfetmesi daha güzel oluyor. Tek olunca eren t.den farkı yok.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
And' ın tek başına yaptığı testleri daha çok beğeniyorum zira öbür türlü şamata çok fazla oluyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aslında and'ın tek başına yaptığı testler daha bilgi verici ama iki kişi benim daha çok hoşuma gidiyor.

Çevrimdışı smaug

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Videoda 7.20 ve 15.20 civarlarına bakarsanız araç sinyal verdiğinde sinyalin yandığı tarafta gündüz led farları sapıtıyor acaba test aracının bir problemi mi?

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlk mercedeslerde görmüştüm sinyal verdiğin tarafın gündüz farı sönük yanıyordu(sinyalin belli olması için), çok hoşuma gitmişti, baktım yeni fabiada da aynı özellik var çok mutlu oldum, video da kamera frekansı led frekansına karıştığı için kötü görünmüş ama aslında park lambası modunda yanıyor, yanıltmasın

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=jTamLDIPIHA

Çok başarılı bence kesinlikle güvenlik için bu araba alınır. Özellikle direklerde ve kabin içerisinde hiçbir hasar yok.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kasa sağlam da 2 hava yastığı az olmuş, 6 hava yastığı standart olarak sunulmalıydı.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kanala ben de aboneyim ve takip ediyorum.
Ancak Eren bey, bu videoyu çok uzatmış ve gereksiz cümle tekrarları yapmış.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fena test olmamıs bence, virajlarda zorlamıs arabayı, mqb de kiloyu azaltacagız diye boyayı bile inceltmislerdi Golf 7 de, bundada 80 kgs kardalar :-), dolayısıyla biz kardayız benzin :-)

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet eleştirilerinde bir olumsuzluk yok ama bence kötü diye eleştiremezki her aracın bir alıcı var ozmanda tarafsız olmamış olur ayrıca  eren tekin kadar aracı zorlayarak test eden görmedim evet bazı lafları kalıplaşmış kabul ediyorum.ne biliyim seyir zevki yüksek bir test yeti testi vardı süperdi araba uçuyordur resmen izleyin isterseniz.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya bu adam hep ne şiş yansın ne kebap yansın modunda testler yapıyor çokta dikkate almayın derim bi halttanda haberi olduğunu düşünmüyorum

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten çoğu öyle test yapanların. Maksat belki bişey söyler bilmedik diye izliyorum.