škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hava cikis kanali arizasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aracin on surucu kisminin en sol tarafindaki hava cikis kanalinin acma kapama kismi bosa donuyor ve bu kanaldan hava gelmiyor. Ic kisimdaki acma kapama yeri hareket burayi nasil sokebilir ya da tamir edebiliriz?

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;523865
Arkadaslar aracin on surucu kisminin en sol tarafindaki hava cikis kanalinin acma kapama kismi bosa donuyor ve bu kanaldan hava gelmiyor. Ic kisimdaki acma kapama yeri hareket burayi nasil sokebilir ya da tamir edebiliriz?

Servise gotur onlar ugrassin kardes benim sag sol en son cikuslardan klima acik ta kapalida olsa biraz hizlaninca hava geliyo enteresan durum servis normal oradan hava gelmesi diyo klima ekrani komple kapali ortadan gelmiyo iki kenardan geliyo

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sorunu cozdum valla gozumu karattim bastim tornavidayi tahmin ettimden kolayca cikardim ama cok dandik bir sistem yapmislar kanali acip kapatan bir duzenek vardi bir parca yerinden cikmis onu taktim. Bahsettigin hava gelme isi benimde dikkatimi cekmisti. Bu rapid iyi araba ama bazi yonleri tofas vari...

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;523908
Sorunu cozdum valla gozumu karattim bastim tornavidayi tahmin ettimden kolayca cikardim ama cok dandik bir sistem yapmislar kanali acip kapatan bir duzenek vardi bir parca yerinden cikmis onu taktim. Bahsettigin hava gelme isi benimde dikkatimi cekmisti. Bu rapid iyi araba ama bazi yonleri tofas vari...

Sizin aractada var yani hava gelme olayi en azinda n sistemde hata yok demekki araclarda var bu