škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yakıt tüketimi hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar benim aracım 2013 1.6 tdi manuel. aracın kışın ortalama yakıt değerleri biraz yüksek gibi geldi bana sizinde fikirlerinizi almak isterim. günlük 5+5 km git gel yapıyordum ve trafiğin yoğun saatlerinde. ortalama tüketim değeleri 100km/9 lt yi  bile bulabiliyor acaba bu durum normal midir?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kısa nesafelerde normal bence gercı benım 1.2 tsı gunluk 6 km gıdıs 6 km gelıs kıs ortalması 8.5 cıvarıydı motot ısınmadan kontak kapatıyotuz halıyle tuketım artuyot

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Havalar isininca tuketim biraz dustu ama halen istedigim seviyelerde degil bakalim 2. Yil bakiminda servis ne diyecek

dtsnr

• Ziyaretçi
Bugün aksam üzeri 350 km yol gittim aracta 2 kisi ve normal bagaj 120 yi hic gecmedim genelde 100 le gittim ve ortalamam 4,5 lt/100 km. oldu. Aynı yolu gecen hafta 120 nin altina pek dusmeden gittim ortalamam 5.9 lt/100 km. olmustu...

dtsnr

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: einsteinn;507787
herkese merhabalar benim aracım 2013 1.6 tdi manuel. aracın kışın ortalama yakıt değerleri biraz yüksek gibi geldi bana sizinde fikirlerinizi almak isterim. günlük 5+5 km git gel yapıyordum ve trafiğin yoğun saatlerinde. ortalama tüketim değeleri 100km/9 lt yi  bile bulabiliyor acaba bu durum normal midir?

Kışın aynı değerleri  benim araçta  gördü  normal bence...