škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kapı fitili hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar rapidimin arka sağ kapının fitili yerine tam oturmuyor fitillerin geçtiği küçük delikler var ancak havaların soğukluğundan mı dır anlamadım ama fitil deliklere tam oturmuyor sadece sağ kapıda durum böyle aynı durum olanlar var mı?

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim sağ arka kapıda da sıkıntı var ama sizinki gibi değil çok yağmur yağdığında su birikiyor içinde fitili azçık alttan çekince bir damacana rahat su boşalıyor.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fitil olayını yeniden yaptırmayı yada rüzgar sesini kesmek için bişeyler yapmayı planlıyorum bununla ilgili rapid kullanıcıları herhangi bi öneriniz var mı?

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 11:04:45 Gönderen: einsteinn »

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bahseetigim durum bu bu kisimlari cikik duruyor bir kac tane sizce yapistirsam mi

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecen forumlara bakarken boyle bir sey gordum. Rapidlerde kronik oldugundan bahsediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=HXE8mtGD42E

Bu sıkıntıyı yaşayan var mı? Bu kapı fitili ordan mı giriyor,drenajda mi problem var?

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bendede aynı problem var her kapı su alır ama tahliye eder bizim araçlarda tahliye delikleri şahsi düşüncem küçük ve üzerlerine kapı fitilleri geliyor benim sadece tek kapıda oluyor

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benım arabada rapıdın bazı kronık sorunları var ancak bu daha yuzunu gostermedı sukur

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid dediginiz sifir araba. Garantisi var nasilsa atin yetkili servisin basina ugrassinlar isleri ne? Bir bakima dunyalari oduyorsunuz zaten bi ise yarasinlar bari. Sakin kendiniz kesme bicme yapistirma gibi islemler yapmayin. Servis ugrasmak istemezse yagmurlu havada bakmak lazim der sizde yikamaniz da mi yok tutun suyu al sana yagmur efekti diyin ;)

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuda önemseyip uğraşmadım açıkcası daha 2 kere su doldu kapıya oda hemen belli oluyo zaten su sesi geliyo gelelim niye uğraşmadığıma servisin yaptığı uygulama bu konuda gayet acemi işi bu konu daha öncede  dillenmişti forumda servisin yaptığı fitilin tahliye deliklerine gelen kısmını yarım daire şeklinde maket ile kesmiş diye yazmıştı bir arkadaş.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet mantikli bir hareket bence ;) suyu fitilin icinden gecirecek halleri yok. Fabrika yeni fitil de tasarlamadiysa cozum bu zaten. Serviste yaptirin dememin sebebi ilerde olusabilecek bir olumsuzlukta sorumlulugun servise ait olmasi

Çevrimdışı Capiche

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Burdaki konuyu okuduktan sonra bende araştırdım aracın böyle bir kronik sorunu var sanırım her araçta çıkıp çıkmadığını bilmiyorum ancak ordan suyun girmesini beklememiş olacaklar ki çıkış için (ne kadar basit birşey olsada) birşey yapmamışlar.Koltuklarıda zamanla etkiliyormuş bu durum 6 ayda şu hale geldiğini söylemiş kullanan;

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün ankara bol yağışlı sabah arabanın kapilari açınca dikkat ettim fitillerin etrafı (mesela kadife fitil) ve kapıların kaporta iç kısmı ıslaktı

Octavia A7 aracım bu arada. Daha önceki arabalarda dikkat etmemiştim konuyu gördüğümden beri bunda dikkatimi çekti

Durum sizce normal mi

Çevrimdışı ReNoS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sLm arkadaslar bende de aynı problem vardı tahliye dekliklerinde yagmur yadıgında su birikiyodu servise goturdum arka iki kapının da tahliye deliklerini genislettiler on kapılar sordugumda orda olmaz dediler dedikleri gibi sadece arka kapılarda oluyodu o gunden sonra hic bi sıkıntı yasamadım yagmurlu havalarda 5 dk da hallediyolar bilginiz olsun

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
On kapilari açınca yanlardan bayaa şu dökülüyor
Demek iyi tahliye edemiyorsa