škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

replica jant

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar malum 215 45 16 ebatlar başa bela. 15 inç jant alıp kışlık lastik takacam bende. bu replica diye tabir edilen jantlar hakkında bilginiz var mıdır? aracın garantisini etkiler mi? alırken neye dikkat etmek lazım? ve de en önemli merak ettiğim şu benim  gibi jant alan arkadaşlar var ise ne marka ve model aldılar?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Replica jantlar, adı üstünde sahte...kırılma, yamulma gibi riskleri taşırlar ama yıllarca da kullanabilirsiniz...
Kullanımda sizi etkileyecek en önemli özellikleri ise ağır olmalarından dolayı ön takıma yük, devamında arıza ve artan yakıt tüketimi olacaktır.
Replika ürün yerine CMS, DJ, KORMETAL,MAM, KESKİN, vb.. TSE li kurumsal; hem de dünyaya satış yapan ve bir çok markaya orj. tedarikçi olan ulusal markaları tercih etmenizi öneririm...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı zyz06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
malum kış geldi kışlık takım yerine (215/45/16) 15'' replica jant + 195/60/15 lastik takımı almayı düşünüyorum ama şu jant hakkında fikrinizi almak istedim yakışır mı

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-vw-araclari-icin-replica-15-jant-6.5x15-5x100-takim-fiyat-176108670/detay

Çevrimdışı zyz06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
jantı soruyorsanız evet 5*100 bijon aralığı lastik ise http://www.lastikcim.com.tr/Jant-Lastik-Hesaplama,DP-17.html burdan hesapladım uyuyo

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Replica jantların balans tutmamasından şikayetçi olanların olduğunu biliyorum. Eğer maddi durumunuz varsa size tavsiyem ' Vw polo 15 inch zirkonia ' janların tanesi 290 tl serviste. Onlardan bir takım alıp kışlıklar için kullanabilirsiniz. Bir de alaşım jantlar için jantın göbek kısmını örten plastik aparat var , kışın zincir takacağınız zaman bijonlara onları gerçirip çizilmesinide önlersiniz.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2014, 21:48:08 Gönderen: emre0884 »

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
nerden temin edebiliriz bu dediğin jantı?