škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda amblemli jant

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar malum rapidlerde 215 45 16 lastik var bunların kışlığı çok pahalı. araca uyumlu olan 185 60 15 lastikler ucuz bu nedenle de 15 inç jant alacam ama skoda amblemli jant bulamıyorum nette dahi. ne yapsak???

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;481956
arkadaşlar malum rapidlerde 215 45 16 lastik var bunların kışlığı çok pahalı. araca uyumlu olan 185 60 15 lastikler ucuz bu nedenle de 15 inç jant alacam ama skoda amblemli jant bulamıyorum nette dahi. ne yapsak???

Saç jant alıp skoda kapağı takabilirsiniz yada çelik jant alıp göbeğini değiştirirsiniz size skoda logolu olmuş olur :)

Çevrimdışı arafilboylu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
195/55/16  alsana  uygun fiyat ve araba da sıkıntı yaratmıyor

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arafilboylu;481983
195/55/16 alsana uygun fiyat ve araba da sıkıntı yaratmıyor

yok hacım bu ebat çok uyumsuz

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla hocam ben de sızınle aynı ıkılemdeydım en sonunda 15" jant alıp ona takmaya karar verdım cunku kendı olcusu pahalı
ben 195-55-15 alacagım hem uygun hem de orıjınal olcu ama lassa ıle petlas arasında kaldım lassa 200 tl petlas 160 tl dıyorlar sız ne dersınız ne alayım kararsızım

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;482010
Valla hocam ben de sızınle aynı ıkılemdeydım en sonunda 15" jant alıp ona takmaya karar verdım cunku kendı olcusu pahalı
ben 195-55-15 alacagım hem uygun hem de orıjınal olcu ama lassa ıle petlas arasında kaldım lassa 200 tl petlas 160 tl dıyorlar sız ne dersınız ne alayım kararsızım

orijinal ölçü 215 45 16  ve 185 60 15 deil mi?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
195-55-15 de orıjınal depo kapağının ıcınde yazıyor gormedınız mı

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben diğer iklisini biliyordum . jant nerden alacan peki?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bayıden celık jant alacagım ınternetten arastırdım cıkmma jantlara bıle sıfır jant fıyatı ıstıyorlar ben de bayıden almaya karar verdım bugun janta baktım begendım bıle ama belkı sen ostıme gıtsen bulursun ankaradaysan

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;482039
Bayıden celık jant alacagım ınternetten arastırdım cıkmma jantlara bıle sıfır jant fıyatı ıstıyorlar ben de bayıden almaya karar verdım bugun janta baktım begendım bıle ama belkı sen ostıme gıtsen bulursun ankaradaysan

bayii dediğin skoda servisi mi ? ne fiyat istediler?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok lassa bayısı celık jant sokme takma sıboplar skoda amblemı nıtrojen hepsı 730 tl dedıler bolu da bundan uygununu bulmak zor hemen hemen aynu fıyat her yer

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;482218
valla şöle bişey buldum ama orijinal mi deil mi tam anlamadım

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-teker-ticaret-boavista-skoda-6,5x15-5x100-hyper-silver-rc5015-183188022/detay

Mrb bursadanım ben bu jantlar orjinal degil aynı jant vw skoda grupları icin logoyu degisirip satılıyor.