škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favorit motor gücü artırma için ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234918
Ya mantıken stock olarak boostlu bir araç.Atmosferikden sonra çevirme değil.turbo upgrade+remap+headers+egr ve kat iptali+ hks mantar + intercooler ile çok başarılı işler çıkarıyor passatta audide octi 'de.Eğer diyorsan kafayı bozdum ben yatak gömlek piston ne varsa forged yapılır güzel bir krank ve gt45R ile favoriti tapa gazda şase'yi kaportadan ayracak kadar hızlandırırsın. :D

abi masaallah bayağı anlıyorsun bu işten ya sen simdi değil ama ileride yapacam bayağı birşeyler bayağı koyacak bana ama herkese inat yapacam :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ST-max;234918
Ya mantıken stock olarak boostlu bir araç.Atmosferikden sonra çevirme değil.turbo upgrade+remap+headers+egr ve kat iptali+ hks mantar + intercooler ile çok başarılı işler çıkarıyor passatta audide octi 'de.Eğer diyorsan kafayı bozdum ben yatak gömlek piston ne varsa forged yapılır güzel bir krank ve gt45R ile favoriti tapa gazda şase'yi kaportadan ayracak kadar hızlandırırsın. :D
Dediklerin çok doğru da Favorit' e 1.4 e.:wnk:stock motoru yeter de gani gani artar bile.:wnk:

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur abi benn arkadaşa en başta sadece hava filtresi ve güzel bir son susturucu yazdım.Sonra git gide level atladık.Bu hallere geldik.:D

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;235002
Uğur abi benn arkadaşa en başta sadece hava filtresi ve güzel bir son susturucu yazdım.Sonra git gide level atladık.Bu hallere geldik.:D
araba oldu audi :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz napmıssınz arabayı ucurmussunz :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;235029
siz napmıssınz arabayı ucurmussunz :D
sen ne dion şaseyi kaportadan ayırdık :++:
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ST-max;235002
:wnk::++::rock1::kro::adm:

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;235057
:wnk::++::rock1::kro::adm:
:kro::kro::kro::kro::kro::kro::kro: :haha::haha::haha::haha::haha::haha::++::++::++::++::++:
SKODA FAVORIT 136L VRS